Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czesc Piotr :hi:

pojawisz sie w koncu na spocie? bo ostatnio coś nawalasz :kwasny:

Witaj Kolego :hi:

pewnie za tydzień bo w niedzielę meczyk na Reymonta :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siedzi sobie spokojnie facet na rybkach i wpatruje się w spławik. Aż tu nagle po spławiku przepływa motorówka z narciarzem wodnym .... I tak ze trzy razy. Gość nie wytrzymał, wziął kamień, wziął zamach i rzucił trafiając narciarza. Ten poszedł na dno. Wędkarz myśli chwilę i czeka aż ten wypłynie. Po kilku minutach nie wytrzymał, rzucił wszystko i próbuje wyłowić trafionego przez siebie "sportowca". Wyciąga ciało na brzeg i od razu zaczyna reanimacje: usta-usta, itp. Podpływa na brzeg zmartwiona całym faktem ekipa motorówki i z dużym zaciekawieniem pytają wędkarza, co on takiego robi.

- No jak to, co? Reanimacja i wszystko, co jest z tym związane.

Na co motowodniacy:

- Niby jest OK., ale nasz miał narty a ten ma łyżwy.

Najnowocześniejszy bank świata, super kozacki sejf. Właściciele postanowili przetestować zabezpieczenia. W tym celu zaprosili najbardziej znanych złodziei świata z Francji, Stanów, Niemiec i dwóch przypadkowych Polaków...Dla każdej ekipy postanowili zgasić światło przed sejfem na pół minuty i jeśli po zapaleniu światła sejf będzie otwarty, ekipa może zabrać zawartość. Pierwsi próbują Francuzi, światło się zapala - nie udało się. Drudzy Amerykanie, światło się zapala - nawet sprzętu nie zdążyli wyjąć. Trzeci Niemcy, światło się zapala - nic...Kolej na Polaków, światło gaśnie, mija pół minuty, próbują zapalić światło - nic, próbują po raz kolejny - nic...Z mroku słychać tylko cichy szept...

- Ku**a Stefan mamy tyle hajsu na cholerę ci jeszcze ta je**na żarówka ??

Pani przedszkolanka pomaga dziecku założyć wysokie, zimowe butki. Szarpie się, męczy, ciągnie...

- No, weszły!

Spocona siedzi na podłodze, dziecko mówi:

- Ale mam buciki odwrotnie...

Pani patrzy, faktycznie! No to je ściągają, mordują się, sapią... Uuuf, zeszły! Wciągają je znowu, sapią, ciągną, ale nie chcą wejść..... Uuuf, weszły!

Pani siedzi, dyszy a dziecko mówi:

- Ale to nie moje buciki....

Pani niebezpiecznie zwężyły się oczy. Odczekała i znowu szarpie się z butami... Zeszły!

Na to dziecko :

-...bo to są buciki mojego brata ale mama kazała mi je nosić.

Pani zacisnęła ręce mocno na szafce, odczekała, aż przestaną jej się trząść, i znowu pomaga dziecku wciągnąć buty. Wciągają, wciągają..... weszły!.

- No dobrze - mówi wykończona pani - a gdzie masz rękawiczki?

- W bucikach.

Opublikowano

zna sie ktos cos z was na rowerach ?

Opublikowano

zna sie ktos cos z was na rowerach ?

Moj kumpel z roboty dobrze sie zna, sam sklada, jezdzi nawet w maratonach na terenie polski...

A co potrzebujesz konkretnie ??

Opublikowano

zna sie ktos cos z was na rowerach ?

też potrzebuję na prezent / komunia /

Opublikowano

na klasztornej niedaleko mnie jest fajna hurtownia rowerów, mają bardzo duzy wybór

Opublikowano

:siema:

Opublikowano
  • Autor

siema............. jakis spot kiełbaski ?? :naughty:

Opublikowano

Witajcie Przyjaciele :hi::kox:

Opublikowano

siema............. jakis spot kiełbaski ?? :naughty:

ty już masz takiego smaka na te kiełbaski że jak w końcu pojedziemy to musisz uważać żeby się nie udławić :polew: :polew: :polew:

:hi: powitać wszystkich i każdego z osobna

Opublikowano

siema............. jakis spot kiełbaski ?? :naughty:

a wysłałeś sms'a :naughty:

Opublikowano

siema............. jakis spot kiełbaski ?? :naughty:

a wysłałeś sms'a :naughty:

nie wysłał :gwizdanie:
Opublikowano

siema............. jakis spot kiełbaski ?? :naughty:

a wysłałeś sms'a :naughty:

nie wysłał :gwizdanie:

no to jak miałem przyjechać :gwizdanie:

Opublikowano

to co z tymi kielbaskami??

Opublikowano
  • Autor

No ja własnie wróciłem z wojazy nocnych :wink4: ale na kiełbaski nie dojechałem :kox:

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

dzisiaj ja byłem na kiełbaskach, ale dwie pupki przyjechały mercem C, ehhhhhh :slina:

potem na juwenalia na awf i teraz ide spac

pozdro :wink4:

Opublikowano

Głośno było na AWFie nawet nie musiałem tam iść :decayed:

Pingwin to Twoje :?: :mysli:http://nasza-klasa.pl/profile/24097200

Gasze na parę godzin.

:hi:

Opublikowano

Wstawac ludu :hi:

Opublikowano

No ja własnie wróciłem z wojazy nocnych

jakbym wiedział to byśmy sie gdzies ustawili, tez byłem na wojazach nocnych :gwizdanie:

a poza tym dzien dobry wszystkim :hi:

Opublikowano

Hej.koniec tygodnia :naughty: piękny dzień przed nami

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.