Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A umiesz dzisiaj powiedziec cos wiecej niz bylo?? ;p

Nie było ?

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A umiesz dzisiaj powiedziec cos wiecej niz bylo?? ;p

Nie było ?

:decayed:

;p

i jak poradziles sobie z s3?

Opublikowano

Poradziłeś :)

Tzn kumpel jechał z tym ziomkiem, więc w sumie był jakieś 30 kilo cięższy.

Generalnie wyniki wyglądają tak:

Od zera to jakieś 2-3 długości na moją korzyść

Z rolki na dwójce odjeżdżałem o jakąś długość i tak też zostawało (jechaliśmy do ok. 160-170)

Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

A kumpel zszokowany :decayed:

Nie mniej jakoś w środku tygodnia, późnym wieczorem będzie sam i wtedy będzie wszystko tak na 100% jasne.

Myślę że w takich warunkach dalej na 1/4 go objadę, ale z rolki pewnie już mnie ciutkę weźmie.

Opublikowano

Poradziłeś :)

Tzn kumpel jechał z tym ziomkiem, więc w sumie był jakieś 30 kilo cięższy.

Generalnie wyniki wyglądają tak:

Od zera to jakieś 2-3 długości na moją korzyść

Z rolki na dwójce odjeżdżałem o jakąś długość i tak też zostawało (jechaliśmy do ok. 160-170)

Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

A kumpel zszokowany :decayed:

Nie mniej jakoś w środku tygodnia, późnym wieczorem będzie sam i wtedy będzie wszystko tak na 100% jasne.

Myślę że w takich warunkach dalej na 1/4 go objadę, ale z rolki pewnie już mnie ciutkę weźmie.

no to przyznam szczerze ze i ja w szoku jestem ze dales rade takim potworem...co silnik subaru to subaru jednak :)

Graty :good: :good:

Opublikowano

Kumpel mi mówił, że on z rolki objeżdża seryjne EVO 8/9 i STI'je z silnikiem 2.0T (czyli 280-300 kuców)...

Coś tu jest nie tak :decayed: , a wątpię, by mnie bajerował ;)

Jestem ciekawy co się będzie działo po remapie :decayed:

Opublikowano

oo Boseron jak tam po pierwszej kąpieli :decayed: ??

nie było tak źle :) w końcu ma sie to doświadczenie

dobra spadam oglądać film bo coś mi się ściągnęło.....

Opublikowano

:śpioch:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 00:59_________________________________________________dobranoc,gaście już bo prądu szkoda :chytry:

Opublikowano

:siema: jak tam na spocie ??

Ja sobie Wąskiego w TV ogladam :naughty:

A oni pewnie az do teraz ogladaja TV u marcina j w aucie.. :polew:

Niestety nie mogłem być, tym razem week na wsi.

Opublikowano

:hi:

:siema: jak tam na spocie ??

Ja sobie Wąskiego w TV ogladam :naughty:

Tv :gwizdanie:

dziękuwa za spota :naughty: ale było zimno :)[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 08:22_________________________________________________Boseron nie rozumiem co z tymi bramkami :mysli:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 08:23_________________________________________________Grześ :hi:

Opublikowano
:hi: Robert, miłego dnia :decayed:
Opublikowano

:hi: Robert, miłego dnia :decayed:

ciężko będzie -czemu Cię nie było wczoraj [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 08:27_________________________________________________Kerczi czekam na info

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: witam... miłego dzionka ludki :kox:
Opublikowano

:hi:Witam ja tez się przywitam. Zawiało mnie jak cholera na wczorajszym spocie ,,chory nie mogę słowa powiedzieć,, ;(

Przeje....na pogoda. :thumbdown:

Opublikowano

Babcia z dziadkiem mają ochote na sex. To dziadek mówi na trzy, cztery... rozbieramy się i biegniemy do siebie. Babka się rozebrała i szybko biegnie do partnera, a ten nagle robi krok w bok i babka jebut w ścianę. Dziadek z uśmiechem na twarzy:

"hehe ale cię wyruchałem" [br]Dopisany: 01 Czerwiec 2009, 09:59_________________________________________________ :hi: Waski ja tez czekam na info

mozemy wymienic kiery swoje, ja mam pikowana :)

Opublikowano
:hi: klaniam sie nisko w ten paskudny dzionek :angry:
Opublikowano

Od R8 :naughty:

Opublikowano

powitał :hi: :hi:

Opublikowano

No ten watek to mnie rozluznia:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_19_tdi_115km-t82154.15.html

Siemian obaj uwazacie tak samo a gosc itak Cie zbluzgal... :naughty:

Ty musisz cos miec w sobie... :gwizdanie:

Moze masz zamontowany jakis wirusik :mysli:

Nie porwali Cie moze kosmici jak byles maly :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.