Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gasimy :hi:

no własnie gasimy :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

JUTRO tj. 02.06 godz. 21.30 WSZYCSY NA KIEŁBASKI :!:

OK Będe :naughty:

ja się pakuję :naughty:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 08:22_________________________________________________

dla zainteresowanych link do smutnej galerii mojej furki: http://img60.imageshack.us/gal.php?g=imgp0570.jpg

dodam, że szyby są całe, chyba od ziemi się nie domknęły...

reszta jak na foto

:hi:

czyli cała do malowania.Pamiętaj o silniku bo na pewno ojej jest w cylindrach i filtrze.I mam nadzieję że nie próbowałeś JEJ palić :mysli: bo rożnie to bywa z autami po dachu /kwestia ile stała na nim / naprawa po mojemu to ok 5 tyś.

Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano

:hi::naughty:

nie śpisz :polew:
Opublikowano

po mojemu 5k nie wystarczy, ja bym nie robil, a bynajmniejdo jezdzenia dla siebie...i nie probuj myslec ze spasujesz kolor, za duzo elementow do malowania o ile nie cale auto. W najlepszych wiatrach cena malowania jednego elementu to 300pln a jest tego troche... przykro :(

Opublikowano

po mojemu 5k nie wystarczy, ja bym nie robil, a bynajmniejdo jezdzenia dla siebie...i nie probuj myslec ze spasujesz kolor, za duzo elementow do malowania o ile nie cale auto. W najlepszych wiatrach cena malowania jednego elementu to 300pln a jest tego troche... przykro :(

300zl to w ch.... ja swoja malowalem 150zl za element, troche sie kolor rozni jak patrze pod slonce, ale ogolnie wyglada dobrze...

Opublikowano

wszystko zależ kto i czym maluje :naughty:

Opublikowano

myśle że w 5 kołach dałoby się zmieścić jeśli oczywiście nie wyjdzie nic oprócz blacharki. Kerczi jak się to dobrze zrobi to z technicznego punktu widzenia to auto nie powinno na niczym stracić...tak mi się wydaje

Opublikowano
  • Autor

Siema Krakusy :hi:

Opublikowano

elo elo :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

to co dzisiaj aktualna jakaś kielbaska pod halą ? :naughty:

Opublikowano

to co dzisiaj aktualna jakaś kielbaska pod halą ? :naughty:

ile razy trzeba powtarzać :naughty: aktualna :wink4:

Opublikowano

no ja niestety nie dam rady bo spadam za chwile do Bielska, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że w tym tygodniu będe miał swoje autko z powrotem :> :>

Opublikowano
:hi: kurde nie dałem już rady wczoraj zgasić :polew:
Opublikowano

Biedruch- wielkie wyrazy współczucia dla Ciebie i twojej ,,niuni,, :(

Myślę ze 5.000 może nie wystarczyć na konkretny remoncik AUDIKA

A takie malowanie za 150. od elementu jak pisał BrunoNH to lepiej w ogóle nie malować i sprzedać ja w takim stanie jak jest.

Najważniejsza jest płyta i geometria, i tu już zaczynają się koszty.Jesli bedzie wszystko ok to u dobrego lakiernika musisz dać za element min.400,- A i do tego części ,drzwi błotniki itp.. ;(

Opublikowano

:hi: kurde nie dałem już rady wczoraj zgasić :polew:

Dobrze że miał Cie kto wyręczyć :kox:

Opublikowano

A tak po za tym to powitać wszystkich LAJKONIKÓW :hi: :hi:

Opublikowano

Siema

Opublikowano

:hi: kurde nie dałem już rady wczoraj zgasić :polew:

Dobrze że miał Cie kto wyręczyć :kox:

dobrze, co prawda wróciłem o 5.45 ale juz mi się nie chciało włączać lapka :decayed:
Opublikowano

:hi: kurde nie dałem już rady wczoraj zgasić :polew:

Dobrze że miał Cie kto wyręczyć :kox:

dobrze, co prawda wróciłem o 5.45 ale juz mi się nie chciało włączać lapka :decayed:

to i tak wcześnie wstałeś... niektórzy dłużej odsypiają :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.