Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy czy na spotach krakowskich bywa ktos starymi kondonkami jak 1Z? Chcialbym podmienic zaworek N75 i sprawdzic czy zmieni sie cisnienie doladowania bo mi dmucha tylko 0.6 ;/ Czy da sie to zrobic tak "na szybko"? Do Krakowa mam 45km a w okolicy trudno mi bedzie znalesc takie autko..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Roznie to bywa.. :naughty:

Opublikowano

Dlaczego Francuzi nie chcą tarczy antyrakietowej?

- Bo ich Carla Bruni.

Opublikowano

Koledzy czy na spotach krakowskich bywa ktos starymi kondonkami jak 1Z? Chcialbym podmienic zaworek N75 i sprawdzic czy zmieni sie cisnienie doladowania bo mi dmucha tylko 0.6 ;/ Czy da sie to zrobic tak "na szybko"? Do Krakowa mam 45km a w okolicy trudno mi bedzie znalesc takie autko..

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_doprowadzenia_cisnienia_doladowania_do_normy-t30627.0.html :wink4:

Opublikowano

sokolnh, przegladalem Twoj temat bardzo dokladnie nawet sie juz przymierzylem do tego ale najpierw sprawdzalem dolot, teraz w swoim temacie w dziale Diagnostyka VAG doradzono mi aby podmienic jeszcze N75. Ja jestem zupelnie zielony w sprawach mechaniki samochodowej. Nie moja branza.. Jesli to bedzie ostatecznosc to zabiore sie z ojcem za podkrecenie srubki turbince;-)

Opublikowano

Dobry kolo :kox: A ty troche inne http://www.youtube.com/watch?v=tiOF_svod1c :gwizdanie: A to to juz kosmos jak dla mnie

:)
Opublikowano

Witam @ll z krk i okolic :good: ,

Poniewaz jestem nowicjuszem :> , i jeszcze nie bylem na spociku :angry: a chetnie sie wybiore ,

Powiedziec ile mniej wiecej sie ludzi zjezdza na taki spocik i jak przebiega ile zazwyczaj trwa itp. :kox:

Siema :!: :>

Zawsze zjeżdża się od kilkunastu do kilkudziesięciu :a4fan: a jak przebiega to już musisz zobaczyć :decayed: i różnie trwa czasami nawet do 23:00 :wink4:

Zapraszamy :):good:

Pablo Ty sobie 2gi profil założyleś ? :) Nawet wiekiem sie zgadzacie, nie wspomne o nicku :D

Opublikowano

bedzie sobie sam do siebie pw pisał :naughty:

Opublikowano

bedzie sobie sam do siebie pw pisał :naughty:

Zeby tylko :) Podczas gdy kazdy bedzie w robocie on będzie prowadził ze sobą rozkminki :)

Opublikowano
:hi: mnie tam biometr odpowiada ostatnio i namet nieźle można ... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Inny punkt widzenia:

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad,

potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?

-no u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie

na przepyszna romantyczną kolację, potem przez godzinę wracalismy do domu

spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina zajebistej gry wstępnej,

potem godzina zajebistego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze

godzinę rozmawialiśmy bajka po prostu !!

W tym samym czasie rozmawia ze soba dwóch kolegów...

-jak tam Twój wczorajszy sex?

-nie no-za***iście ! przychodze do domu, obiad na stole;

zjadlem, wybzykałam, zasnąłem !

A u Ciebie?

-k-urwa, u mnie beznadzieja...

Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek,

zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne, bylo k-urwa

tak drogo, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem

za***rdalac do domu na piechotę. przychodzimy-k-rwa przecież nie ma prądu,

więc znowu te cholerne świece !! byłem tak wkurzony, że najpierw

przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem k-urwa przez godzinę nie

mogłem się spuścić. na to wszystko tak sie wkurwiłem, że przez godzine

jeszcze usnąć nie mogłem

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

TrueOgre, a mam pytanie czy perfumy Azzaro Chrome w wiekszym niz 50ml opakowaniu sprzedajesz moze?; )

Opublikowano

bedzie sobie sam do siebie pw pisał :naughty:

Zeby tylko :) Podczas gdy kazdy bedzie w robocie on będzie prowadził ze sobą rozkminki :)

w nocy jeden będzie gasił, rano drugi zaświecał :naughty:

Opublikowano

TrueOgre, a mam pytanie czy perfumy Azzaro Chrome w wiekszym niz 50ml opakowaniu sprzedajesz moze?; )

200ml mam jak chcesz :naughty:
Opublikowano

bedzie sobie sam do siebie pw pisał :naughty:

Zeby tylko :) Podczas gdy kazdy bedzie w robocie on będzie prowadził ze sobą rozkminki :)

w nocy jeden będzie gasił, rano drugi zaświecał :naughty:

Pablo kandyduje na mistrza ZEN forum :) I dlatego potrzebuje byc wszech obecny w 2 postaciach :D

Opublikowano

bedzie sobie sam do siebie pw pisał :naughty:

Zeby tylko :) Podczas gdy kazdy bedzie w robocie on będzie prowadził ze sobą rozkminki :)

w nocy jeden będzie gasił, rano drugi zaświecał :naughty:

Pablo kandyduje na mistrza ZEN forum :) I dlatego potrzebuje byc wszech obecny w 2 postaciach :D

ciekawe jak z butami będzie :gwizdanie:

Opublikowano

sokolnh, przegladalem Twoj temat bardzo dokladnie nawet sie juz przymierzylem do tego ale najpierw sprawdzalem dolot, teraz w swoim temacie w dziale Diagnostyka VAG doradzono mi aby podmienic jeszcze N75. Ja jestem zupelnie zielony w sprawach mechaniki samochodowej. Nie moja branza.. Jesli to bedzie ostatecznosc to zabiore sie z ojcem za podkrecenie srubki turbince;-)

spoko, ale to i tak bedzie sztanga :wink4:

Opublikowano

:hi:

Kerczi za***iste :polew: :polew:

na marginesie to się pochwalę, dziś kupiłem prawie wszystkie części do mojej furki, pozostaje poskładać do kupy...

ubezpieczyciel mnie niestety trzyma do 16... ale świadomośc, że fura w Krakowie i części są daje wreszcie spać :decayed: :>

miłego popoludnia:)

:hi:

ale przeca nie miales ac wiec co ma ubezieczyciel?

Opublikowano

:hi:

Kerczi za***iste :polew: :polew:

na marginesie to się pochwalę, dziś kupiłem prawie wszystkie części do mojej furki, pozostaje poskładać do kupy...

ubezpieczyciel mnie niestety trzyma do 16... ale świadomośc, że fura w Krakowie i części są daje wreszcie spać :decayed: :>

miłego popoludnia:)

:hi:

ale przeca nie miales ac wiec co ma ubezieczyciel?

mówiąc ściśle to miałem od kradziezy i innych pierdół próbuję coś naciągnąć na zwierzaka bo w sumie dzwon ze zwierzem by obejmowała polisa. szansa = 1/100 ale warto spróbować. wobec tego do 16.06 mam pass z renowacją fury :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.