Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no 1.8 T jeżdżone dynamicznie po miescie to 12-15 litrów i niech mi nikt głupot nie mówi że mu pali mniej :evil:

powyżej 12 prawie nigdy nie mam :gwizdanie:

jeżdzone dynamicznie masz napisane przeciez :gwizdanie: :decayed:

umiem czytać Kamil, średnie spalanie nie wychodzi powyżej 12, jak jeżdżę jak kapelusz to mam 9,2 średnie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też się staram i 65 kg (w moim wieku) przekroczyć nie mogę, podobno jest to efekt uboczny zakąszania po kolacji właściwej, śluzem pochwowym... ale to plotki tylko chyba

Co ?? Zamiast herbaty... :gwizdanie:

Ale te simy wciagajace :evil:

Jerzyk z czego Ty masz tyc jak Ty na lizakach wychowany jestes... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz jestem poważnym człowiekiem, szanuję partnerki i minetę uprawiam, zwłaszcza że zasadniczo mam do czynienia z higienicznymi kobietami (lekarki mają to we krwi)

Chyba nie tylko lekarki, kazda kobieta co dba o siebie to ma we krwi :evil:

Hmm moja pani tez w szpitalu pracowala :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________rtocki masz 589 postow i jestes wladca postow, kim w takim razie jest.... Jerzyk np. :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:59_________________________________________________Spamerem ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem tak: (nie ujmując oczywiście Waszym zdolnościom i możliwościom), to naprawdę po kilkudziesięciu ( a mogę tak napisać, bo dwadzieścia kilka - piszę o praktyce, to też kilkadziesiąt) latach robi się trochę sztampowe i różne oopcje (u mnie akurat hetero-) warte są zaiteresowania, bo tak naprawdę to wielu się wypiera ale smakowaniem cipek też się zajmują gdyż radość i zabawa może być obustronna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powiem tak: (nie ujmując oczywiście Waszym zdolnościom i możliwościom), to naprawdę po kilkudziesięciu ( a mogę tak napisać, bo dwadzieścia kilka - piszę o praktyce, to też kilkadziesiąt) latach robi się trochę sztampowe i różne oopcje (u mnie akurat hetero-) warte są zaiteresowania, bo tak naprawdę to wielu się wypiera ale smakowaniem cipek też się zajmują gdyż radość i zabawa może być obustronna...

Dobrze mowi, wodki mu dac... :kox:

Jerzu to dlatego tyle lizakow pochlaniasz... cwiczysz sobie... :polew:

Tylko pod warunkiem ze laska chce a znalem tez takowe co nie chcialy i to ch.. wie czemu... :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 01:13_________________________________________________Czas najwyzszy sie prasnac do wyra :naughty:

Do jutra, tylko zgascie pozniej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zgasi.. :naughty:

Bedzie sie zastanawial ktorym PABLEM zgasic i nie zgasi wogole :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 01:20_________________________________________________Ja juz dzis zostalem ostrzyzony przez Cubera :notworthy:

Co za duzo to niezdrowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem b. zmęczony, gdyż nie sądziłem że spotkanie dawnej koleżanki (nomen omen przeszkodziło mi to w dłuższym udziale w spocie warszawskim, gdzyż tam wczoraj byłem), może być tak wyczerpujące, należy uważać na 30-to paro letnie kobiety (no tak może dla niektórych to Panie starsze) bo naprawdę pary i pomysłów im nie brakuje.... a przynajmniej nie mają w mózgach nasrane jak gówniary niektóre i wiedzą czego chcą co znacznie upraszcza rozmowy wstępne ( i tu też proszę nie komentować, że nie wiem o czym piszę bo moja ostatnia żona i jej koleżanki :decayed: są o kilkanaście lat młodsze ode mnie więc mam rozeznanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 to g.no :decayed: sorki, ale taka prawda

tylko 1.9 tdi albo 1.8 T

nie no Kamil czuję się urażony :confused4:

jeśli zadbane 2.5 tdi to dla Ciebie gówno, to ciekaw jestem co nim nie jest. i typowej gadki polskich mechaników nt tych silników też nie ma co słuchać... a ciekaw jestem w kontekscie tego jaki "niegówniany" silnik kupisz niebawem.

udanych zakupów :gwizdanie:

nie żebym bronił swojego ale powoli wk***iają mnie takie gadki, 8 lat ten silnik montowano w audi i w vw, nie twierdzę że był sukces na miarę 1.9 tdi ale kupę dobrych fur z tym jeździ, jak Ci żal zostawić na rozrząd 3koła, nie przeszkadza Ci dźwięk 1.9, jarają Cię wykresy, niutonometry i litry pod dystrybutorem to super, tylko nie ciśnij po ludziach którzy patrzą na to inaczej. Mają prawo.

do Ogra

znajomej BAU w allroadzie z tiptroniciem pali 9l/100 w mieszanym przy zupełnie normalnej jeździe, więc jak widać podobnie co w Twoim 1.8T. a delikatna trasa na wakacje do Włoch to 7/100 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...