Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać :hi: - po drodze miałem także myślę sobie że podjadę na spota ale ku mojemu zdziwieniu :shocked: 18.15 i nikogo nie ma także szybka decyzja na mieszkanie czy czekanie i wybrałem pierwszą opcję i mam pytanko czy miał być dzisiaj spot a jak tak to o 18 czy jakaś zmiana godzinki :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

Powitać :hi: - po drodze miałem także myślę sobie że podjadę na spota ale ku mojemu zdziwieniu :shocked: 18.15 i nikogo nie ma także szybka decyzja na mieszkanie czy czekanie i wybrałem pierwszą opcję i mam pytanko czy miał być dzisiaj spot a jak tak to o 18 czy jakaś zmiana godzinki :mysli:

Hmmm :mysli: Ja byłem jakoś 18.25 i już było kilka autek.

Godzina bez zmian 18.00

Opublikowano

świetny przejazd i te zwolnienia, miło się ogląda :)

Opublikowano

było już, świetne, to samo z impreza inny filmik 530hp

Opublikowano

Fajny film właśnie oglądałem "Po prostu walcz!" - polecam :good:

Opublikowano

KEN BLOCK GYMKHANA TWO THE INFOMERCIAL

MIAZGA d*py .... PRAWIE JAK NASZE A4=KI :kox:

Opublikowano

No to Ci sie Pingui udalo :notworthy:

Opublikowano

To co dzisiaj ja gasze? :) No to pyk!!! :hi:

Opublikowano

siema, pewnie d*pa soft k....wa :naughty:

Opublikowano

siema, pewnie pupa soft k....wa :naughty:

ty jedź na hamownie lepiej :naughty:
Opublikowano

siema, pewnie pupa soft k....wa :naughty:

ty jedź na hamownie lepiej :naughty:

ktoś kręcił ? :mysli:

dzięki za spota :hi:

Opublikowano

siema, pewnie pupa soft k....wa :naughty:

ty jedź na hamownie lepiej :naughty:

heh no koniecznie , jestem ciekaw bardzo. [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:11_________________________________________________trzeniek wydaje mi sie , że pav nie ma serii ,za ładnie mu odchodzi. Ciekaw jestem mojego wyniku, najbliżej mam v techowską hamownie co wy na to??? Powie prawde????

Opublikowano

ja tam się hamowałem i robiłem program, i wynik jest jak najbardziej ok (to co pokazuje hamownia w porównaniu z innymi autami nex,Trzeniek,sokół itp.) to mi się zgadza wszystko, więc ja bym śmiało pojechał na twoim miejscu :wink4:

Opublikowano
trzeniek wydaje mi sie , że pav nie ma serii ,za ładnie mu odchodzi. Ciekaw jestem mojego wyniku, najbliżej mam v techowską hamownie co wy na to??? Powie prawde????

No ja tez musze sie upewnic czy było cos kopane w moim Q :mysli:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:30_________________________________________________A w V-TECH.u mają chamke do Q :mysli:

Opublikowano
A w V-TECH.u mają chamke do Q

mają , coś ok 200 zeta z tego co pamietam , jak sie pytałem

Opublikowano
:evil:trzeba bedzie podjechac i sprawdzic.. albo moze po zwirusowaniu..?? :slina:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 23:47_________________________________________________ja się zawijam powolutku i gaszę u siebie .. dzięki pany za spota :hi:
Opublikowano

ja też znikam, do jutra

Opublikowano

Ogru kręciłeś próby prędkości ..??[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 00:15_________________________________________________jak tak to wrzuć na VIDEOTEKE POZDOR 4-ALL

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.