Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to Waski wlasnie kupil sprezyny i znowu ktos Cie ubiegl :)

Opublikowano

Robert link do sprężyn ????? http://allegro.pl/item649033855_sprezyny_eibach_audi_a4_2_0_tfsi_1_9_tdi_2_0_tdi.html

mam nadzieje ze o to chodzi

he jak sprawdzałem dla Ogra to coś taniej było :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 09:49_________________________________________________

No to Waski wlasnie kupil sprezyny i znowu ktos Cie ubiegl :)

mój Czan robi takie po 300 :naughty:

p.s wiesz coś o dachu :gwizdanie:

Opublikowano

SIEMANKO PANY :hi:

Opublikowano

heyka :hi: :hi:

ale fajny ten topic z 2.5 vs 1.9 :)

najbardziej mi sie podobało jak ktoś skwitował

to tak jak gdybanie że ADR to słabiak, a dziwne że jedzie tak jak AFN

mega wypasik :polew: :polew:

Opublikowano

grześ ile ty dałeś za twoje bixy za 2 sztuki ??? bo tak mpatrze na allegro in takie tanie one nie są teraz :confused4:

hehe bo za tyle co ja kupiłem to nigdzie nie znajdziesz, nawet nie szukaj :wink4:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 08:23_________________________________________________

:hi: bry

Nie każdy ma nocne zmiany jarko :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2009, 07:49

_________________________________________________

_________________________________________________

Panowie, pytam tutaj bo może ktoś będzie wiedział co i jak:

Potrzebuję zregenerować maglownicę. Macie jakieś sprawdzone miejsca a może nawet w Krakowie...

Znalazłem na forum parę namiarów, ale nie ma za dużo na ich temat opini co do jakości usług...

tel.500195400

Wąski, ten numer to już do gościa co regeneruje?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

co myślicie o założeniu takich sprysków i xenonów do mojej B5 ? bedzie to jakoś wyglądać jak pomaluje na kolor te zaślepki ?

http://allegro.pl/item659358880_spryskiwacze_reflektorow_pod_kolor_super_towar.html

i jakieś HiDy 4300k ...

Sam chcialem cos takiego zrobic, bedziesz potrzebowal jeszcze wyciac dziury w zderzaku i zbiornik na dwie pompki... no chyba ze chcesz gdzies wladowac osobny zbiorniczek...

:gwizdanie:

Ja narazie dalem sobie z tym spokoj... moze kiedys :naughty:

A co do HID-ow, 4300 to kupa laduj odrazu 6K, efekt o niebo lepszy :kox:

Opublikowano

są jeszcze takie zestawy na allegro ze zbiorniczkiem od razu, chyba sie skusze za tydzień w weekend na coś takiego, w ten weekendzik WIANKI więc nic więcej nie planuje :)

Opublikowano

Ja mialem straszne problemy z dobraniem zbiornika, a to chyba dlatego ze ze wzgledu na brak miejsca probowalem wladowac taki na 2 pompeczki i zaden nie pasowal... :wallbash:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Damian Tak to ten nr.Bardzo miły i konkretny gość.Kupowałem u niego nowa turbinę.Zabawa koło Wieliczki :)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Siema,moze sie uda dzis sprzedac auto :naughty:

Opublikowano

ile taka przyjemność ?

Opublikowano

:hi:

Ciekawe co z nim zrobili kibice??? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Musial dostac w lape, takich rzeczy sie nie robi za free :evil:

Opublikowano

:hi:

heyka :hi: :hi:

ale fajny ten topic z 2.5 vs 1.9 :)

najbardziej mi sie podobało jak ktoś skwitował

to tak jak gdybanie że ADR to słabiak, a dziwne że jedzie tak jak AFN

mega wypasik :polew: :polew:

Temacik "Żondzi" :!: :kox::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.