Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co wiem to w skawinie sprzedaja raczej dobry towar. Byłem tam silników maja kilkanascie szczególnie jesli chodzi o 3.0. Sa oni raczej zaufani. :)

może masz racje, ale wiesz nie chciałby się z wrocka przewieźć na darmo :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

Wszyscy pewnie na wianki sie szykuja ;P

Opublikowano

Wszyscy pewnie na wianki sie szykuja ;P

A daj spokój, w taką pogodę to ja pier. taką impreze..

Wole jechać za krk na impreze jakąś :naughty:

Opublikowano

Ja mialem jechac ale niestety ekipa wyjazdowa sie rozpadla i nie ma z kim. A na dodatek pogoda nie sprzyja ; /

Opublikowano

Zobaczymy ile będzie jutro na spocie skacowanych alkoholików :naughty::decayed:

Dobra ja tym czasem uciekam.

Opublikowano

Ja sie musze wreszcie kiedys wybrac, przywitac sie i poznac smietanke a4-klub na zywo :D

Opublikowano

Ja sie musze wreszcie kiedys wybrac, przywitac sie i poznac smietanke a4-klub na zywo :D

wpadaj śmiało :)

Wolbrom hmmm... nieopodal (Smoleń) miałem nie tak dawno zdarzenie... ale powiedzmy że i tak fajne okolice :wink4:

Kurdę iść na wianki czy olać Lennego w imię złej pogody??? :gwizdanie:

Opublikowano

biedruch, lepiej iść na Kazika i napić się czegoś :)

Ja to właśnie będę praktykował :)

Opublikowano

A jakie zdarzenie jesli mozna wiedziec? Na nartach moze byles;P?

Opublikowano

A jakie zdarzenie jesli mozna wiedziec? Na nartach moze byles;P?

Nie bardzo ;)

biedruch w tamtych okolicach miał niedawno dacha :wink4:

Opublikowano

No to panie i panowie udanego imprezowania :naughty:

:hi:

Opublikowano

Aaa tego typu zdarzenie a to nie wiedzialem..

Opublikowano

Aaa tego typu zdarzenie a to nie wiedzialem..

to jak już wiesz to wpadaj na spota w ndz:)

:good:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 19:00_________________________________________________

biedruch, lepiej iść na Kazika i napić się czegoś :)

Ja to właśnie będę praktykował :)

ja też chyba rozważę tą opcję... szkoda mi tej pogody, bo choć Lenny gra raczej dla babeczek to mam do niego spory sentyment i a płytka Lenny Kravitz -Greatest Hits jest u mnie w aucie na stałe :>

Opublikowano

Zgadzam się Ziom, też go darzę szacunkiem, ale nie w taką pogodę i na listość boską nie na Wiankach ;)

Opublikowano

Niestety teraz mam goracy okres na studiach i jest kupa nauki;/ A studiuje na Slasku takze dochodza jeszcze prawie godzinne dojazdy. W wakacje napewno sie pojawie... tylko ten stres przed pierwszym razem;P A mozna wpasc z dziewczyna;>?

Opublikowano

możesz wpaść nawet z chłopakiem :gwizdanie:

pewnie, żadnych ograniczeń...

Opublikowano

możesz wpaść nawet z chłopakiem :gwizdanie:

pewnie, żadnych ograniczeń...

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe :polew: az taka dowolnosc to mnie nie interesuje :gwizdanie:

Opublikowano

Zgadzam się Ziom, też go darzę szacunkiem, ale nie w taką pogodę i na listość boską nie na Wiankach ;)

z łaski swojej puść mi szczałkę, jeśli się dotoczę na Kazika to może jednego obalimy wznosząc toast za L.K. :kox: :>

663-3000-23

pozdro :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.