Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: bry
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzień dobry wszystkim w ten pienny dzień :cool1: [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:19_________________________________________________

Waski mam pytanko masz moze jeszcze ten czujnik lakieru? :)

mam tylko u kogo :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:20_________________________________________________

Zepsul? :gwizdanie:

Na spocie Wąski Ci pokaże jak najlepiej dojść do KFC :naughty:

:naughty: chętnie [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 08:21_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6742187,Most_Grunwaldzki_do_remontu.html

Opublikowano

uff, dobrze że dojeżdżam tylko do Borku

W końcu w wakacje najmniejszy ruch w mieście

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Dawno takiego zje... poniedzialku nie bylo :wallbash:

Roboty co nie miara, a jeszcze ta pogoda... :wallbash:

Opublikowano

fajne zespoły... i to wszystko...

kiepskie nagłośnienie - szkoda Sobie psuć klimat, jak zwykle padający deszcz - to już chyba tradycja, no i te opóźnienia - kolejna tradycja :gwizdanie:

Ehhhh :disgust:

Opublikowano
:hi: jak frekwencja po wczorojaszym spocie ??dopisała , jakieś nowości
Opublikowano

:hi:

Robert dzięki za kawę, niezła frekwencja :naughty:

Opublikowano

:hi:

Robert dzięki za kawę, niezła frekwencja :naughty:

To ja dziękuje tylko dziś zły dzień :wink4: i tyle wiadomości :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Robert dzięki za kawę, niezła frekwencja :naughty:

To ja dziękuje tylko dziś zły dzień :wink4: i tyle wiadomości :gwizdanie:

było zabawnie, i historie ciekawe :kox:
Opublikowano

jak zawsze :naughty: ale prawdziwe :cool1:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 13:15_________________________________________________

:hi: jak frekwencja po wczorojaszym spocie ??dopisała , jakieś nowości

no tak mnie nie było = lipa na spocie :polew:

Opublikowano

:hi:

Robert dzięki za kawę, niezła frekwencja :naughty:

To ja dziękuje tylko dziś zły dzień :wink4: i tyle wiadomości :gwizdanie:

było zabawnie, i historie ciekawe :kox:

znowu się głaskaliście po czołach? :naughty:

Opublikowano

mnie tez nie było :polew: ale to żadna strata :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Robert dzięki za kawę, niezła frekwencja :naughty:

To ja dziękuje tylko dziś zły dzień :wink4: i tyle wiadomości :gwizdanie:

było zabawnie, i historie ciekawe :kox:

znowu się głaskaliście po czołach? :naughty:

no tylko było nas 10 :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 13:27_________________________________________________

mnie tez nie było :polew: ale to żadna strata :polew: :polew:

masz rację :cool1:

Opublikowano

Pany , wczoraj w trasie jebnęła mi klima , tzn. o 9 jeszcze chłodziła, ale później już nie , i tak nietety podróż do 18 maskra bez klimy, później już na dworze chłodniej, więc jako tako sie jechało. Przed granicą sprawdzałem bezpiecznik i ok, wąż gruby za puszką filtra - letni , cienki - też letni, czy to oznacza, że spierdzielił gaz,?? Chłodnica klimy ciepła , ale taka ma bć podobno. Co jeszcze moge sprawdzić sam , bo tu w SE jak wjade do warsztatu to :shocked: i nie wiadomo czy wyjade sprawnym autem. Help

Opublikowano

Pany , wczoraj w trasie jebnęła mi klima , tzn. o 9 jeszcze chłodziła, ale później już nie , i tak nietety podróż do 18 maskra bez klimy, później już na dworze chłodniej, więc jako tako sie jechało. Przed granicą sprawdzałem bezpiecznik i ok, wąż gruby za puszką filtra - letni , cienki - też letni, czy to oznacza, że spierdzielił gaz,?? Chłodnica klimy ciepła , ale taka ma bć podobno. Co jeszcze moge sprawdzić sam , bo tu w SE jak wjade do warsztatu to :shocked: i nie wiadomo czy wyjade sprawnym autem. Help

zadzwoń 692825450 powiedz że o demie

Opublikowano

Wąski , a ten koleś odgrzybia też i uzupełnia stan?

Opublikowano

Pany , wczoraj w trasie jebnęła mi klima , tzn. o 9 jeszcze chłodziła, ale później już nie , i tak nietety podróż do 18 maskra bez klimy, później już na dworze chłodniej, więc jako tako sie jechało. Przed granicą sprawdzałem bezpiecznik i ok, wąż gruby za puszką filtra - letni , cienki - też letni, czy to oznacza, że spierdzielił gaz,?? Chłodnica klimy ciepła , ale taka ma bć podobno. Co jeszcze moge sprawdzić sam , bo tu w SE jak wjade do warsztatu to :shocked: i nie wiadomo czy wyjade sprawnym autem. Help

zadzwoń 692825450 powiedz że o demie

Dzieki w wolnej chwili bede dzwonił, ale jechać tam nie moge , bo jestem za granicą jak widać :confused4:

Opublikowano

Wąski , a ten koleś odgrzybia też i uzupełnia stan?

Tak[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 15:13_________________________________________________

Pany , wczoraj w trasie jebnęła mi klima , tzn. o 9 jeszcze chłodziła, ale później już nie , i tak nietety podróż do 18 maskra bez klimy, później już na dworze chłodniej, więc jako tako sie jechało. Przed granicą sprawdzałem bezpiecznik i ok, wąż gruby za puszką filtra - letni , cienki - też letni, czy to oznacza, że spierdzielił gaz,?? Chłodnica klimy ciepła , ale taka ma bć podobno. Co jeszcze moge sprawdzić sam , bo tu w SE jak wjade do warsztatu to :shocked: i nie wiadomo czy wyjade sprawnym autem. Help

zadzwoń 692825450 powiedz że o demie

Dzieki w wolnej chwili bede dzwonił, ale jechać tam nie moge , bo jestem za granicą jak widać :confused4:

wiem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.