Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świecimy ?:)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 09:25_________________________________________________

ale pogoda :evil:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 08:57_________________________________________________Przemian jak przygotowania do wesela :gwizdanie:

Hej Wąski, wszystko już gotowe praktycznie. Teraz tylko liczyc na pogodę za tydzien.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Świecimy ?:)

:wink4:

Opublikowano

Pasuje to jakos oblac na spocie :) Tylko zastanawiam sie czym :) Moze kazdemu po 100 ml plynu do spryskiwaczy?? :D

Opublikowano

Pasuje to jakos oblac na spocie :) Tylko zastanawiam sie czym :) Moze kazdemu po 100 ml plynu do spryskiwaczy?? :D

co Ty tak myślisz że tak będzie łatwo :evil: NIE MA TAK [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 09:29_________________________________________________KFC tez Cię ominęło na początek :naughty:

Opublikowano

Pomysle nad czyms :)

Opublikowano

Pomysle nad czyms :)

ostro myśl

Opublikowano

Pomysle nad czyms :)

ostro myśl

Pomysle, ale cicho :) Bo sie zaraz okaze ze na spota wpadnie 50 aut :D

Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Koleś ma do sprzedania 18 felgi S-line bez dekielków podobno w idealnym stanie za 1200 zł ? podaję tel.504975997 można myślę za 1 tys wyrwać

Opublikowano

:siema:

Co za pogoda... :wallbash: ide dalej spac... :naughty:

Opublikowano

siemian ja nie wpadnę do Ciebie na kawę bo jadę z moją i trójką drużbów do wujaszka bostamtąd mam druhnę i drużbowie muszą się poznać :wink4:. Zajadę na 16:30 poimprezujemy i jutro popołudniu wracam.

W każdym bądź razie dzięki za zaproszenie :good:

Opublikowano

jadę z moją i trójką drużbów do wujaszka bostamtąd mam druhnę i drużbowie muszą się poznać :wink4:

Trzech do jednej :shocked: no w sumie :decayed:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2009, 13:52_________________________________________________Siemasz Cuber :hi:

Wybierasz sie na wianki może :?:

Opublikowano

jarko dwóch chłopaków i jedna dziewczyna, logiczne chyba że 2 pary :naughty:

Opublikowano

Chłopaki z Krakowa mam do kogoś z was prośbę zamierzam kupić silnik 2.0 TDI BKD znalazłem właśnie taki w Skawinie 15km od Krakowa, problem w tym, że mieszkam we Wrocławiu :kwasny: Czy ktoś mieszkający blisko mógłby podjechać i zobaczyć w jakim stanie jest ten silnik i czy faktycznie wygląda na 30tys.przebiegu. Prośba do kogoś kto umiałby mniej więcej ocenić taki silnik. Ewentualne koszty dojazdu zwrócę. pozdr.

Opublikowano

jarko dwóch chłopaków i jedna dziewczyna, logiczne chyba że 2 pary :naughty:

no nie do końca :kox:

Opublikowano

Z tego co wiem to w skawinie sprzedaja raczej dobry towar. Byłem tam silników maja kilkanascie szczególnie jesli chodzi o 3.0. Sa oni raczej zaufani. :)

Opublikowano

:hi:

a co czekasz żeby zgasić?, Pablo chory?

Pablo sieszlaja po Kazimierzy bo sie z nim tam widziałem :naughty:

:naughty:

Opublikowano

Waski mam pytanko masz moze jeszcze ten czujnik lakieru? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.