Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

acha i jak kręcisz filmik nex to na boga w pionie nie w poziomie :cool1:

Łatwiej mu bylo tel przykleic do kierownicy tasma :naughty::decayed:

łatwiej mi się tak trzymało :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No dosc idzie ok 7,5-8 sek do 100km :)

i to wg mnie z pewnymi problemami (jeszcze) przy ruszaniu :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

Opublikowano

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

taaa jasne wtedy obroty na 7 tys od razu a koła w miejscu :gwizdanie:
Opublikowano

to nex bankowo w czwartek na Bora na ustawkę z białymi evami :cool1:

mozesz być naszym klubowym delegatem :>

Opublikowano

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

taaa jasne wtedy obroty na 7 tys od razu a koła w miejscu :gwizdanie:

No jak odpowiednio to zrobisz to bedzie ok :wink4: Najszybszy start to strzal ze sprzegla,chyba ze sie ma kiepsie opony no to 7 tys murowane w miejscu
Opublikowano

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

taaa jasne wtedy obroty na 7 tys od razu a koła w miejscu :gwizdanie:

No jak odpowiednio to zrobisz to bedzie ok :wink4: Najszybszy start to strzal ze sprzegla,chyba ze sie ma kiepsie opony no to 7 tys murowane w miejscu

najlepiej mieć Q :evil: :evil:
Opublikowano

chodzi tylko o to czy nie idzie jak seria, bo nie bede co chwile jeździł na hamownie, bo on nie ma tymczasowo

Opublikowano

Mam wrazenie ze zepsules troche start bo az obroty spadly,najlepiej strzelic z 3-4 tys :)

taaa jasne wtedy obroty na 7 tys od razu a koła w miejscu :gwizdanie:

No jak odpowiednio to zrobisz to bedzie ok :wink4: Najszybszy start to strzal ze sprzegla,chyba ze sie ma kiepsie opony no to 7 tys murowane w miejscu

najlepiej mieć Q :evil: :evil:

:notworthy: Moze juz niebawem :gwizdanie: 1,8T 150km 8,3sek=100km/h U ciebie jest cos kolo 7,5 wiec moze masz 155km :decayed: Joke ciezko stwierdzic po filmiku najlepiej sie ustawic z seryjna 1,8T i taka po chipie wtedy jest to najbardziej miarodajne.Ja stawiam na cos kolo 170km
Opublikowano

dobra ide oglądać topgeara bo mi sie ściągnął 12 sezon :cool1:

Opublikowano

yhh moje pytanie zginelo w gaszczu aplauzow dla fury nexa.. fakt jest za***ista.. :slina:

---added---

Pozwole sobie powtorzyc:

Z ta moja klimatyzacja w miescie powiedzieli 150 zl+filtr. Odgrzybienie, szczelnosc, wymiana oleju w sprezarce(??) i nabicie czynnika. Do tego w zaleznosci co bedzie z tymi klapkami jakas tam kwota. Co myslicie o takich cenach? W zakladzie tym paru znajomych robilo jakies drobne przeglady i nie narzekali.. Na co zwrocic uwage przy takiej robocie?
Opublikowano

nex...po tym programie to juz napewno mi nie dasz rady :), tu jeszcze na 3 bedziesz mielil :)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:34_________________________________________________Przyjezdzaj w czwartek na bora o 22 :) pod MC

Opublikowano

Powitać :hi:

Koledzy w miesiącu zarobiłem już 3 mandaciki i mam 11pkt - a że jeżdżę trasa Krk - Tbg pomyślałem że może CB radyjko by się zdało ale w tym temacie jestem zielony - pytanie -czy CB zapobiegłby bliskim spotkaniom z niebieskimi, jakie najlepsze(radio i antenka-dł?) no i jakiego rzędu wydatek.

Opublikowano

Uniden 520XL i jakis lemm to z tanszych zestawow(okolo 400 zl). Mam i sobie chwale.. ewentualnie johny president II i do tego jakas antenka presidenta.. to juz koszt rzedu 700 zl.

Opublikowano

Uniden 520XL i jakis lemm to z tanszych zestawow(okolo 400 zl). Mam i sobie chwale.. ewentualnie johny president II i do tego jakas antenka presidenta.. to juz koszt rzedu 700 zl.

O CB z allegro za 250 zestawy zapomnieć muszę chyba. A antenkę jak długą i czy na magnes - gdzie najlepiej zamontować dach czy klapa

Opublikowano

tylko president, moze byc magnes, dlugosc nie ma znaczenia, dobrze zestrojona antenka to nawet najkrotsza to Ci z 3km poleci, a przed misiaczkami tyle Ci wystarczy.

Opublikowano

W zupelnosci wystarcza okolo 1 metra. Na magnes jest mniej inwazyjna metoda montazu. Ja po starym wlascicielu mialem uchwyt przymocowany na klapie na stale wiec nie kombinowalem z magnesem. Generalnie antenki z magnesem sa troszke gorsze przez to, ze maja gorszy punkt styku z karoseria. Ale sa to tak niewielkie roznice, ze wrecz trudne do wychwycenia. Moj braciszek ma bodajze sirio ml-100 i tego unidena i sobie takze chwali.

Opublikowano

nex...po tym programie to juz napewno mi nie dasz rady :), tu jeszcze na 3 bedziesz mielil :)[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 20:34_________________________________________________Przyjezdzaj w czwartek na bora o 22 :) pod MC

KERCZI 21 rybitwy i pozniej bora :naughty:

Opublikowano

Radio jest ok tylko ta antena niestety kiepska. Unikaj hustlerow..

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.