Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niech Ci będzie... :hi: :hi: :wink4::hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Chce kupić dystanse , jakiego sprzedawce z allegro polecacie,?? Chyba że ktoś handluje tym z ekipy krk, lub ma dostęp do dobrego towaru , Robert ? :naughty:
Opublikowano

W Krakowie na ul.Zakopiańskiej przed Toyotą po prawej ,lub ulica Łużycka

Opublikowano

panowie a o co poszło z tą ekipą z chrzanowa ?

Opublikowano

panowie a o co poszło z tą ekipą z chrzanowa ?

Ot mnic wielkiego... Nie podobało im się tutaj to zmienili otoczenie :)

Tak zwyczajnie, bez żadnych sensacji :wink4:

_________________________________________________

Nowy pomysł na biznes :blink:

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-cd-gry-ksi-ki-Playstation-3-wynajm-Tel-Sony-Bravia-40-cali-Tel-793-685-705-W0QQAdIdZ116878706[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 11:49_________________________________________________Bruno, masz jakieś fajne gierki na PS3 :naughty:

Opublikowano

Nie zabardzo... :wallbash: sam ostatnio ciupie tylko w PC :kwasny:

Bralem od brata mojej dziewczyny, ale ostatnio nie zyje z nim w za dobrych stosunkach a PS3 byl wlasnie jego...

Opublikowano

Bralem od brata mojej dziewczyny, ale ostatnio nie zyje z nim w za dobrych stosunkach a PS3 byl wlasnie jego...

To śmigaj do sklepu po dobrą króweczkę :naughty:

na co czekasz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Robert jutro rano sie melduje u Ciebie , poprostu sie nie wyrobiłem dzisiaj

Opublikowano

Bralem od brata mojej dziewczyny, ale ostatnio nie zyje z nim w za dobrych stosunkach a PS3 byl wlasnie jego...

To śmigaj do sklepu po dobrą króweczkę :naughty:

na co czekasz :gwizdanie:

Narazie mam inne wydatki, corka, imprezy rodzinne no i moze wakacje, a potem sie cos pomysli... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie spaliła mi się postojóweczka ... ;(

Chciałem je zastąpić jakimiś LEDAMI gdzie mogę dostać od ręki w Krakowie aaaa i czy podejdą bez problemu czy jakieś mody trzeba robić.?? :kox:

ODPISZCIE ...

Opublikowano

Bralem od brata mojej dziewczyny, ale ostatnio nie zyje z nim w za dobrych stosunkach a PS3 byl wlasnie jego...

To śmigaj do sklepu po dobrą króweczkę :naughty:

na co czekasz :gwizdanie:

Narazie mam inne wydatki, corka, imprezy rodzinne no i moze wakacje, a potem sie cos pomysli... :gwizdanie:

Dobra krówka to przecież żaden wielki wydatek... A ile przyjemności przy tym :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie spaliła mi się postojóweczka ... ;(

Chciałem je zastąpić jakimiś LEDAMI gdzie mogę dostać od ręki w Krakowie aaaa i czy podejdą bez problemu czy jakieś mody trzeba robić.?? :kox:

ODPISZCIE ...

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html

:szukaj:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 12:59_________________________________________________

:siema:

Robert jutro rano sie melduje u Ciebie , poprostu sie nie wyrobiłem dzisiaj

:wink4:

Opublikowano

Robert udalo sie wyslac conieco???

Opublikowano

Dzięki Wąski .... Ale wolał bym jednak coś bez przeróbek typu plug&play :confused4:

Opublikowano

Bralem od brata mojej dziewczyny, ale ostatnio nie zyje z nim w za dobrych stosunkach a PS3 byl wlasnie jego...

To śmigaj do sklepu po dobrą króweczkę :naughty:

na co czekasz :gwizdanie:

Narazie mam inne wydatki, corka, imprezy rodzinne no i moze wakacje, a potem sie cos pomysli... :gwizdanie:

Dobra krówka to przecież żaden wielki wydatek... A ile przyjemności przy tym :gwizdanie:

W sumie to samo mam na PC... :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie Vario-techowi fure ukradli... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Widziałem, nie zbyt miła sytuacja... :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie Vario-techowi fure ukradli... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Nie jemu pierwszemu i z ciezkim bólem to powiedziec pewnie nie ostatniemu ;(

Opublikowano

Dzięki Wąski .... Ale wolał bym jednak coś bez przeróbek typu plug&play :confused4:

nie ma takich :naughty:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 13:39_________________________________________________

Robert udalo sie wyslac conieco???

Nie bo nie byłem .UPS[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 13:39_________________________________________________

Panowie Vario-techowi fure ukradli... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Nie jemu pierwszemu i z ciezkim bólem to powiedziec pewnie nie ostatniemu ;(

dokładnie :)

Opublikowano

siemka, wracając jeszcze do laguny , to tak Rex , dokładnie o tego chodzi :> ale dawno w nikogo nie wjechał :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.