Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja sie wybieram na bp

Opublikowano
  • Autor

Kamil ok 22-30 :decayed: McD pod Obi

Opublikowano

Kamil ok 22-30 :decayed: McD pod Obi

miała być 22.00 :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 11:40_________________________________________________

Gdyby coś to od pt jest wietrzenie magazynu w MM i będzie dużo ciekawych cen (żółte szyldy przekreślone) :)

http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 00:52

Pablo, już daj spokój :wink4:

Wszyscy wiemy że w MM i Saturnie nie ma dobrych cen - szczególnie na promocjach :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 11:42_________________________________________________Pomijając dźwięk i komentarze to niezła jazda :blink:

http://www.youtube.com/watch?v=bFZoo7Jj3PE

Opublikowano

Bruno chce mieć zielonego kropka przy nicku bo to mu się kojarzy z zielonym światłem i zieloną falą :>

Opublikowano

Jarko daj cynk na tel bo mi się zgubił do Ciebie :naughty:

Opublikowano

Bruno chce mieć zielonego kropka przy nicku bo to mu się kojarzy z zielonym światłem i zieloną falą :>

Wiesz jest taki zwyczaj, ze kibice pala koszulki i flagi wrogiego klubu... Ty sie tylu ludziom narazasz, ze sam sobie musiales spalic briczeta zanim zrobi to ktos inny... :gwizdanie:

Tyle dodatkowego oswietlenia zamontowales w audiku, a dalej Cie nie oswiecilo i ludzi denerwujesz... :wallbash:

A kropka przygarnalem przez Ciebie, a powinienem dostac nie tylko ja... :gwizdanie:

Wsadziles kij w mrowisko a potem podkuliles ogon i inni musieli cierpiec... :bicz3:

Nie pisze juz nic bo Cuber juz ukisil ogorki i czuwa... :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko daj cynk na tel bo mi się zgubił do Ciebie :naughty:

później... nie mam tel. przy Sobie.

ewentualnie assistance :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82b51ecdf6ac92c1.html[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 12:54_________________________________________________

Szkoda ze nie widac budzika... :naughty:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 12:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82b51ecdf6ac92c1.html[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 12:54_________________________________________________

Szkoda ze nie widac budzika... :naughty:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 12:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

I jeszcze biala sportowa tarcza... :polew:

Opublikowano

ale nudy :przebiegly:

Opublikowano

przyjezdzac o 22 pod mc to zobaczysz nudy

Opublikowano

...

Pamiętasz o mnie :rolleyes:

działamy coś, bo czasu coraz mniej :gwizdanie:

Opublikowano

Na poniedzialek Ci zalatwie albo moze i na dzisiaj :)

Opublikowano

Na poniedzialek Ci zalatwie albo moze i na dzisiaj :)

działaj :good:

Opublikowano

Pany 21 miały byc rybitwy a później Bora a widze że ktoś tu namieszał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:. TrueOgre mam nadzieje że nie zawiedziesz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.