Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masakra na bora :kox: :kox:

co ?>?

było przyjechac :naughty: kilkaset aut, heh lansery chyba zmienia miejscówke bo hołota za duża :kox:

Pablo sie scigał z Subaru :naughty:

i ? jak mu poszło

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany 21 miały byc rybitwy a później Bora a widze że ktoś tu namieszał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:. TrueOgre mam nadzieje że nie zawiedziesz

nie będzie go bo dzisiaj gra w piłkę do 22

na piłkę nie dojechał bo rozjebałem na autostradzie felgę z oponą :wallbash: z 1K w plecy :wallbash:

rano jak jechałem do wrocka była taka burza że na autostradzie rzeka płynęła wody a wycieraczki nie dawały rady masakra jakaś

a tak wogóle to :hi:

_________________________________________________

Robert bedę jutro koło 10.00 :cool1:

Opublikowano

wy***ał gościa bo tamten skręcił :naughty:PABLO :notworthy::decayed:

Opublikowano

ok zapraszam na kawę [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:02_________________________________________________

wy***ał gościa bo tamten skręcił :naughty:PABLO :notworthy::decayed:

he ciekawe i co jeszcze było

Opublikowano

ktoś załatwi potenzę re 050a taniej niż 450zł z fv ?

Opublikowano

no w c**j motorów, porszak tez był, no i generalnie z mniej niż 250 koni nie ma tam co robić :gwizdanie:. Popatrzyliśmy pogadalismy i tyle :naughty:

Opublikowano

i było czarne 911 turbo [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:05_________________________________________________

ktoś załatwi potenzę re 050a taniej niż 450zł z fv ?

a gdzie sprawdzałeś

Opublikowano

no wszedzie tam gdzie się wiem że można :naughty:

Opublikowano

no wszedzie tam gdzie się wiem że można :naughty:

sprawdzimy jutro [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:12_________________________________________________mam fajeczki dla Ciebie

Opublikowano

na ceneo tyż :decayed: acha index Y :cool1: ale chyba taniej niz 450 z fv i wysyłką gratis nie znajdę :rolleyes:

jak możesz zapytaj Robert a nóż widelec się uda ;)

Opublikowano

pierwszy :decayed:

Opublikowano

byłem przed Tobą, czytaj forum :decayed:, chyba że ja sie nie licze w tych zawodach :naughty:

Opublikowano

byłem przed Tobą, czytaj forum :decayed:, chyba że ja sie nie licze w tych zawodach :naughty:

nie liczysz się :decayed:

BTW Janusz, Robert też był na Bora i widział co się dzieje :wink4:

Opublikowano

obecny :)

Opublikowano

też się ścigałem :gwizdanie:

Opublikowano

też się ścigałem :gwizdanie:

chyba z tym polonezem z żółtymi halogenami :decayed:

Opublikowano

Wąski do spania :gwizdanie:

Opublikowano

Wąski do spania :gwizdanie:

:polew:
Opublikowano

też się ścigałem :gwizdanie:

aaa to dlatego Nas nie zauważyłeś :gwizdanie:

Opublikowano

Wąski do spania :gwizdanie:

zaczynasz [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:22_________________________________________________

też się ścigałem :gwizdanie:

chyba z tym polonezem z żółtymi halogenami :decayed:

ogólnie to mógł bym mieć takiego poloneza :naughty:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 00:23_________________________________________________

Wąski do spania :gwizdanie:

:polew:

poczekaj jutro

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.