Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PABLO :thumbdown:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 20:51_________________________________________________Dzięki za spota

Opublikowano

Robert , trzeba się umawiać tam u Twojego kolegi na klimę czy można wjechac z ulicy? :wink4:

Opublikowano

Robert , trzeba się umawiać tam u Twojego kolegi na klimę czy można wjechac z ulicy? :wink4:

zadzwoń - Ogr ostatnio był z tego co wiem zawsze ktoś tam jest

Opublikowano

Robert , trzeba się umawiać tam u Twojego kolegi na klimę czy można wjechac z ulicy? :wink4:

zadzwoń - Ogr ostatnio był z tego co wiem zawsze ktoś tam jest

dzięki :hi:

Opublikowano

dawno Cię nie widziałem kolego :gwizdanie:

Opublikowano

dawno Cię nie widziałem kolego :gwizdanie:

zaproś na kawę to się pojawię :naughty:

dużo pracy Robert , byłem na spocie 2 tyg temu :wink4:

Opublikowano

Nie do wiary jakie tumany są na tym forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myślałem że nie muszę już zapraszać [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:19_________________________________________________np

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/b5_adr_baterie_w_pilocie-t85894.0.html;new#new[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 22:22_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1607240,0,1,diabelsko-piekne-i-piekielnie-szybkie-auta-w-polsce,wiadomosc.html :naughty:

Opublikowano

Byłem w parku, widziałem to na własne oczy jeszcze jednostka dogaszała CESNE 172 . Masakra pilot spłonął na miejscu widać go na zdjęciach 25,26 http://wiadomosci.onet.pl/cynk/541,26,1,zdjecie.html.. Łoj przejebka nie chciał bym być na ich miejscu :no: ;(

Opublikowano

smutne bardzo :(

Opublikowano

Oglądajcie w TVN24 Są relacje, awionetka była przeciążona i nie dała rady uciągnąć,,,, :kwasny: ;( [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 23:31_________________________________________________http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,oid,7370428,sort,1,title,Spadl-samolot-na-pikniku-lotniczym-w-Krakowie,wid,11263245,opinie.html[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 00:26_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=8-kme3fD5JI ;(

;([br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 02:21_________________________________________________To ja gaszę ...... Kto pierwszy zaswieci stawia PIWO :tongue4:
Opublikowano

a możesz mi powiedzieć co w tym takiego śmiesznego? Ogarnij się , człowiek zginął ...

Trzeniu zle mnie zrozumiałeś po prostu :!: :wallbash:

Jechałem wieczorem tamtędy i widziałem dokładnie miejsce tragedii...

Gasimy :hi:

Opublikowano

To dzisiaj ja rozpalam

Bry :hi:

Opublikowano

Hej :) dalej lipna pogoda :evil:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 09:09_________________________________________________

To dzisiaj ja rozpalam

Bry :hi:

czyli masz piwo

Opublikowano

Hello,,,,,,,,,,,,, :kox:

Opublikowano

siema , siema , :hi:

ale tragedia z tym samolotem ;(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.