Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pali się niepotrzebnie chyba szkoda prądu co...

Gasi ktoś ze starszych ,, czy znowu młodzi muszą sprzątać po wszystkich.... :embarrassed:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 02:38_________________________________________________ok dopiję imieninowego drinka, i jak nikogo nie będzie do 03:05 to ja zagaszę :hi:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 02:43_________________________________________________03:07PSTRYK............ :hi:

Opublikowano
:hi: idę dziś na basen :naughty: kryty
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kamil jeszcze nie dzwoniłem ,dziś to zrobię :wink4: a Ty już po ?[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 08:22_________________________________________________http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6772335,Komory__rozbil_sie_samolot_ze_150_osobami.html :shocked:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 08:31_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6771955,Umorzone_sledztwo_przeciwko_Januszowi_Filipiakowi.html

Opublikowano
  • Autor

:hi:

RObert sprawdziłeś tego Opla ? :mysli:

Opublikowano

Wiesz co o nic mi nie chodzi tylko, odebrałem to tak jak jak byś Ty nie widział w tym nic śmiesznego a zadrwił ze mnie że sam się śmieje z tego co wysyłam, na forum .....

Absolutnie nie mam nic do ciebie, być może się po prostu nie zrozumieliśmy..... :hi:

No to się chyba faktycznie nie zrozumieliście bo podejrzewam że Kamilowi chodziło o to że sam siebie zacytowałeś... :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4: :wink4:

Opublikowano

Wiesz co o nic mi nie chodzi tylko, odebrałem to tak jak jak byś Ty nie widział w tym nic śmiesznego a zadrwił ze mnie że sam się śmieje z tego co wysyłam, na forum .....

Absolutnie nie mam nic do ciebie, być może się po prostu nie zrozumieliśmy..... :hi:

No to się chyba faktycznie nie zrozumieliście bo podejrzewam że Kamilowi chodziło o to że sam siebie zacytowałeś... :tongue4: :tongue4: :tongue4::wink4: :wink4:

a o co innego miało by chodzić :cool1:
Opublikowano

a o co innego miało by chodzić :cool1:

No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole :naughty:

Opublikowano

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze...to kto mi oddaje???

Opublikowano

8D0 821 171 G

cena w ASO ~ 90 zł.

Kamil, stara cena teraz coś koło 115,-, acha no i było jeszcze pytanie - z RS nie pasują! A co do efektu jakiś miesiąc temu mierzyłem przy ok. +15 C na zewnątrz, różnica przy pałowaniu na 3 biegu była ok. 5 stopni więcej przy zaklejonych kratkach w nadkolu, teraz przy +30 nawet mi się nie chce...
Opublikowano

fajna stronka do sprawdzania cen w ASO:

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

w 99% ceny się pokrywają.

Opublikowano

Robert będzie na jutro ?

jak tak to napisz o której wpadnę na kawę :wink4:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 17:41_________________________________________________http://fakty.interia.pl/swiat/news/kolejna-katastrofa-airbusa-przezylo-dziecko,1331246

:shocked: :shocked: to się nazywa urodzić się pod szczęsliwą gwiazdą :cool1:

Opublikowano

a o co innego miało by chodzić :cool1:

No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole :naughty:

no poniosło go troche, ale ok

tylko że ja pamietliwy jestem :wink4:

Opublikowano

a o co innego miało by chodzić :cool1:

No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole :naughty:

no poniosło go troche, ale ok

tylko że ja pamietliwy jestem :wink4:

:naughty:
Opublikowano

a o co innego miało by chodzić :cool1:

No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole :naughty:

no poniosło go troche, ale ok

tylko że ja pamietliwy jestem :wink4:

.. mafia wybacza, Kamil nigdy... :wink4:

Opublikowano

chetni na zamówienie fmica ?

Opublikowano

ja w piątek montuje prawy cooler

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.