Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

09.09.2006

mam nadzieję że dostał spory wyrok i dalej siedzi... :disgust:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

PANOWIE USTAWIAMY SIĘ NA CZWARTEK NA BORA BO MA BYĆ DUŻA FREKWENCJA W TYM TYGODNIU :naughty:

organizator :kox:

:hi: wszystkim

Opublikowano

:hi:

Ale czarnego 911 nie będzie :naughty:Kamil masz szanse :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 08:16_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6775939,Arcydzielo_sztuki_medycznej_i____finansowej.html :shocked:[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 08:39_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6775890,Ul__Lema__Poczatek_drogi_donikad.html

Opublikowano

Ale czarnego 911 nie będzie :naughty:Kamil masz szanse :gwizdanie

jeszcze nie

pod koniec lipca może :tongue4:

co do fmica to nie ma zestawów do b6

tylko uniwersalne i rzeźba

http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=520

Opublikowano

powitać wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor
:siema::decayed:
Opublikowano

:siema::decayed:

hej jutro o 9 :naughty: zapraszam

Opublikowano
  • Autor

OK :decayed:

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano

Kamil a fmic to jaki koszt? bo sie zastanawiam nad tym i w b7 to tak samo rzezba jak i w b6?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Kurde ale spiekota jest :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Kamil a fmic to jaki koszt? bo sie zastanawiam nad tym i w b7 to tak samo rzezba jak i w b6?

Zeby do b7 założyć FMICa musiz najpierw wymienić zderzak na taki od s-line.

Ja słyszałem o cenie ok. 2000zł z montazem.

Na forum w b7 FMICa ma Patrox i oferował kiedyś że jak się zbiorą 3 osoby to może zrobić FMICa za 1600zł.

Ja się nie zdecydowałem bo 2 coolery razem z montarzem mnie wyszły niecałe 1000zł.

Zresztą i tak narazie w planach nie mam wymiany derzaka bo cieńko z kasą :confused4:

Opublikowano

wiem ze zderzak musi byc inny wiec i tak siadzie od s4 odrazu to beda dwa mody za jednym strzalem :) coraz bardziej zaczynam sie przekonywac do fmica no i wyglad drazu z 20KM wiecej :polew:

Opublikowano

tylko uważaj bo jak nakleisz do tego aluminiowy wlew paliwa to tylu niutonów może sprzęgło nie wytrzymać... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale czarnego 911 nie będzie :naughty:Kamil masz szanse :gwizdanie

jeszcze nie

pod koniec lipca może :tongue4:

co do fmica to nie ma zestawów do b6

tylko uniwersalne i rzeźba

http://www.re5pect.pl/index.php?cat_id=520

[br]Dopisany: 01 Lipiec 2009, 15:12_________________________________________________

Kamil a fmic to jaki koszt? bo sie zastanawiam nad tym i w b7 to tak samo rzezba jak i w b6?

odpowiedz

Opublikowano

Kamil a fmic to jaki koszt? bo sie zastanawiam nad tym i w b7 to tak samo rzezba jak i w b6?

jak zakładałem do b5 fmica, to 400 zł IC, 80 zł elementy gumowe, 60 zł rury wydechowe o średnicy 50 mm i opaski

ale wykorzystałem też część gum od ori smica

jakby to zrobić wszystko na jakis innych elementach gumowych to pewnie do 700 zł

bez robocizny

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.