Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie znam sie na tym za bardzo wiem tylko że tak ta jak i stara turbina była przeładowana tylko nie wiem czy to przeładowanie mogło wpłynć na jej trwałość.

najprawdopodobniej właśnie przez to padły. Przykładowo - N75 powinno podawać (przykład) 0.8 bara i trzymać 0.6. Jeśli twój zawór nie spełnia wymagań to turbo dostaje w dupe za przeproszeniem bo nim ECU wpadnie w tryb awaryjny i zaczyna szarpać to turbo pompuje zamiast 0.8 chwilowo może nawet i dwa razy tyle~~ 1.5 bara. Dziwie sie Tobie że wogóle tak jeździsz nie zważając na to. Przecież nawet nie idzie wtedy gwałtownie przyspieszyć chcą wyprzedzić, tylko delikatnie noga na gaz i wtedy owszem nie szarpie, ale co to za jazda

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem dziwne ale jak daje w pyte to nic nie szarpie, nie muszę delikatnie dawać gazu jak by mi coś szarpało to bym coś z tym zrobił, auto bezproblemów przyśpiesza a błędów żadnych nie ma. Na 2 i 3 biegu wciska w fotel.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 21:59_________________________________________________Może to efekt chipa?

Opublikowano

I jak na Bora Panowie ......?

Opublikowano

Kolego nex jak będe w kraku to dam Ci sie przejechać i sam zobaczysz że nic nie szarpie, jestem przeczulony na punkcie wszelkich dziwnych zachowań silnika zawsze sie wsłuc**je w jego prace a N75 jest chyba albo dobry albo błąd wyskakuje tak mi sie przynajmniej wydaje.

Opublikowano

Kolego nex jak będe w kraku to dam Ci sie przejechać i sam zobaczysz że nic nie szarpie, jestem przeczulony na punkcie wszelkich dziwnych zachowań silnika zawsze sie wsłuc**je w jego prace a N75 jest chyba albo dobry albo błąd wyskakuje tak mi sie przynajmniej wydaje.

To że gwiżdze jest objawem wskazującym na to że turbinka się kończy. Jeśli nic nie szarpie, jezdzi normalnie, tylko wyje jak karetka to oznacza że jest do regeneracji. Tak zresztą jest u mnie i co dzień chodzi głośniej... :kwasny:

Często przyczyną gwizdania turbiny jest zatkany filtr powietrza.

Sprawdz to w miare szybko bo często objawy są nieodwracalne... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

U mnie jeszcze nie jest tak żle ale pogwizduje przy dodaniu gazu tak ok 1500 obr, filtr ok. od poczatku znaczy tak ok miesiąca po wymianie widać było że turbina wali oliwa w dolot, może sie pocić i dolot też może byc wilgny ale nie powinno kapac a u mnie kapie. Znasz kogoś naprawde dobrego co regeneruje?

nowa w sklepie skody na Mogilskiej od AWX kosztuje 2600 zł [br]Dopisany: 02 Lipiec 2009, 22:58_________________________________________________Stara na wolnych obrotach już gwizdała pytanie co jest przyczyną że obie gwizdają a nie rozawalają sie przy dbaniu i wymanie oliwy i filtrów przed upływem 15000 km

Opublikowano

hmmm.. jeśli chodzi o sprawy turbinowe to zawsze jezdze do CompSportów (jutro zresztą też jade bo trzeba coś postanowić co z moją obecną turbiną).

Oni mają namiary na firmy regenerujące turbiny.

"Podgwizduje" to też pojęcie względne, dla jednego będzie gwizdać, inny nie bedzie nic słyszał.

Ciężko coś tak doradzić na odległość.

Jeżleli turbina wali mocno olejem to nie jet to napewno normalny objaw... :kwasny:

Opublikowano

CompSport w Krakowie ?

Sprawdzeni są?

Opublikowano

No nie są tani ale ja lepsi :naughty:

Ogr bedziesz u mnie jutro bo oponka czeka :naughty: i nie zapomnij prezentów

będę, prezenty już spakowane, chcesz drożdżówkę ?[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 00:06_________________________________________________a tak przy okazji to mykam na urlop więc żegnam wszystkich, do zobaczenia/usłyszenia w Pile lub po .... :hi:
Opublikowano

Dopasiona ta furka Mirona,nawet grzane d*py ma z tylca :)

Opublikowano

I jak na Bora Panowie ......?

:naughty: pościg misiaczków za Panienką :slina::kox: w głośnym crx-ie :gwizdanie:

CompSport w Krakowie ?

Sprawdzeni są?

Sprawdzeni, ale w KR to tylko ich filia jest :)

Opublikowano

:hi:

Grzś mleko kup :naughty:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2009, 08:13_________________________________________________http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6784454,Busy_dalej_od_centrum_Krakowa.html

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:

jesteś w Krakowie ?

Opublikowano

witam wszystkich

Opublikowano

nie

Opublikowano

:hi:

jak było na bora ? chciałem podjechać ale nie miałem z kim, może ktoś streścić ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.