Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

POWITAĆ KARAKUSY :wink4::hi: :hi: [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 10:27_________________________________________________U mnie leje deszcz :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema :hi:. Jadę dzis do Zoo, wybiera sie ktoś? :decayed:

Jak Siemian na spota przyjeżdza to przecież ZOO mamy w Galerii :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema auto sprzedane :)

Opublikowano
  • Autor

Siema auto sprzedane :)

No wreszcie :kox:

za ile ? :mysli:

Opublikowano

Chwal sie tu zaraz co kupujesz :naughty:

Opublikowano

Siema auto sprzedane :)

rozumiem że teraz do Częstochowy na pielgrzymkę? :naughty:

tak przy okazji nieźle się ktoś wpierd.... :naughty::decayed::polew:

Opublikowano

Siema auto sprzedane :)

rozumiem że teraz do Częstochowy na pielgrzymkę? :naughty:

tak przy okazji nieźle się ktoś wpierd.... :naughty::decayed::polew:

:polew:

czejść czyniu[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 16:43_________________________________________________Tukan może chcesz ładne B6 :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 16:44_________________________________________________albo nie - bo krakusy będą wtedy mieli najlepsze autka z klubu - już nie aktualne :polew:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 16:44_________________________________________________

Siema auto sprzedane :)

No wreszcie :kox:

za ile ? :mysli:

bezgotówkowo - ale przynajmniej problem z głowy :decayed:

Opublikowano

cześć Miron , czuje że w następnej operacji tjunink będzie RS B5 :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 16:45_________________________________________________bezgotówkowo :polew: :polew: :polew: :polew:

poszło za 3 worki cukru dla konia :kox: :kox:

Opublikowano

cześć Miron , czuje że w następnej operacji tjunink będzie RS B5 :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 16:45_________________________________________________bezgotówkowo :polew: :polew: :polew: :polew:

poszło za 3 worki cukru dla konia :kox: :kox:

Tukan nie wiem jaki miałeś kolor ale widziałem podobną furke wczoraj (pomarańcz)- Tede nim jechał :decayed::wink4:

Opublikowano

tak przy okazji nieźle się ktoś wpierd.... :naughty: :decayed

Twoje narodziny byly gorsze :decayed:[br]Dopisany: Lipiec 04, 2009, 05:17:30 _________________________________________________

Chwal sie tu zaraz co kupujesz :naughty:

Zobaczysz niebawem [br]Dopisany: Lipiec 04, 2009, 05:17:45 _________________________________________________

cześć Miron , czuje że w następnej operacji tjunink będzie RS B5 :naughty:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 16:45_________________________________________________bezgotówkowo :polew: :polew: :polew: :polew:

poszło za 3 worki cukru dla konia :kox: :kox:

Za tyle kupiles swojego? Fajowo :polew:[br]Dopisany: Lipiec 04, 2009, 05:18:03 _________________________________________________

Tukan nie wiem jaki miałeś kolor ale widziałem podobną furke wczoraj (pomarańcz)- Tede nim jechał :decayed: :wink4

Nie mscij sie za ten VIN przeciez wiemy jak z nim bylo :decayed:
Opublikowano

ja pierd...ole a le mialem teraz ubaw , no sypaliscie tekstami , tukan czas na 2.7 bt :naughty:

Opublikowano

Tukan normaka 2.7 Bit :kox:

Opublikowano

Tukan normaka 2.7 Bit :kox:

:cool1:
Opublikowano

taaa, chyba 2.7 Bite :decayed:

Opublikowano

taaa, chyba 2.7 Bite :decayed:

Nie tak jak twoje klepane z przystanku :decayed:
Opublikowano

taaa, chyba 2.7 Bite :decayed:

Nie tak jak twoje klepane z przystanku :decayed:

:decayed:

pochwal się pochwal czego szukasz ciekawego :naughty:

Opublikowano

taaa, chyba 2.7 Bite :decayed:

Nie tak jak twoje klepane z przystanku :decayed:

:decayed:

pochwal się pochwal czego szukasz ciekawego :naughty:

2,7BiT
Opublikowano

zje Cie kosztami ten samochód, zobaczysz :wink4:

Opublikowano

taaa, chyba 2.7 Bite :decayed:

Nie tak jak twoje klepane z przystanku :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed:

Opublikowano

taaa, chyba 2.7 Bite :decayed:

Nie tak jak twoje klepane z przystanku :decayed:

:decayed:

pochwal się pochwal czego szukasz ciekawego :naughty:

2,7BiT

:good:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 08:25_________________________________________________

zje Cie kosztami ten samochód, zobaczysz :wink4:

żyje się raz - choć napewno dużo łatwiej utrzymać rozkopane 1.8t

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.