Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

taaa, chyba 2.7 Bite :decayed:

Nie tak jak twoje klepane z przystanku :decayed:

:decayed:

pochwal się pochwal czego szukasz ciekawego :naughty:

2,7BiT

:good:[br]Dopisany: 05 Lipiec 2009, 08:25_________________________________________________

zje Cie kosztami ten samochód, zobaczysz :wink4:

żyje się raz - choć napewno dużo łatwiej utrzymać rozkopane 1.8t

Duzo łatwiej utrzymac 1,8T ale zrobienie w nim mocy rzedu ok 250 km to duzy koszt.Znalezienie dobrze wyposazonej A4 1,8T(skóra,bose itp.to kosmos + mody i wyjdzie jakies 32-35 tys zł.Jak juz bede mial S to sie rozkmini koszty. :)A i najwazniejsze auto bedzie sluzylo tylko w weekendy :)
Opublikowano

weekendy, nie weekendy

min. 15l na 100 troche boli :decayed:

najlepiej kup już z robionym rozrządem bo to koszt tez dosc spory

Opublikowano
  • Autor
:siema::hi:
Opublikowano

weekendy, nie weekendy

min. 15l na 100 troche boli :decayed:

Mój 1.8 T przy dość spokojnej jeździe pali 14 Litrów/100 i się zastanawiam już sam czy wszystko jest wporzadku bo mnie po kieszeniach trzepie okropnie, co 3 dzień bym musiał za 100zł tankować na dojazd do samej pracy :thumbdown:. Gazu pali 13 przy bardzo dynamicznej jeździe. Czujnik temp mam nowy, sonde też. Wiem tylko tyle że na paliwo bym nie wytańczył, ale na razie tak jeżdze poki nie wystroje map gazu na hamowni w będzinie

Opublikowano

weekendy, nie weekendy

min. 15l na 100 troche boli :decayed:

najlepiej kup już z robionym rozrządem bo to koszt tez dosc spory

Moze i zaboli ale frajda bedzie :naughty:
Opublikowano

weekendy, nie weekendy

min. 15l na 100 troche boli :decayed:

najlepiej kup już z robionym rozrządem bo to koszt tez dosc spory

Moze i zaboli ale frajda bedzie :naughty:

frajda jak frajda, pisałeś że tylko w weekendy więc dla mnie to by była żadna frajda czekać po 5 dni zeby pojeżdzić :tongue4: Wolał bym ciut słabsze auto a frajde nonstop

Opublikowano

weekendy, nie weekendy

min. 15l na 100 troche boli :decayed:

najlepiej kup już z robionym rozrządem bo to koszt tez dosc spory

Moze i zaboli ale frajda bedzie :naughty:

frajda jak frajda, pisałeś że tylko w weekendy więc dla mnie to by była żadna frajda czekać po 5 dni zeby pojeżdzić :tongue4: Wolał bym ciut słabsze auto a frajde nonstop

ale ja jezdze autem słuzbowym w tyg juz pisalem,wiec codziennie słabszym niej palacym po co,jak pojezdze caly dzien to mi sie juz nie chce jezdzic od tak dla frajdy w tygodniu, :)
Opublikowano

no to czekamy na ese :good::decayed:

Opublikowano

Szukam transportu do wawy jutro :gwizdanie:

Opublikowano

Ja chcąc jeździć na paliwie musiał bym tracić miesięcznie na sam dojazd do pracy 1000zl, sam dojazd do pracy, a gdzie tu jeszcze wypady itp. Bez LPG bym nie wyżył i smieszy mnie to jak ktoś szydzi z gazu :cool1:

Opublikowano

Szydzą zawsze tylko impertynenci ignoranci.

Ekonomia zawsze robi swoje i każdy dba o swój portfel...

Opublikowano

każdy sobie rzepkę skrobie... :naughty::decayed:

Opublikowano

Szydzą zawsze tylko impertynenci ignoranci.

Ekonomia zawsze robi swoje i każdy dba o swój portfel...

:good:

juz za 3 tyg będe regularnie na spotach :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dajcie spokoj Tukanowi nawyzej eSe przerobi na gaz i po klopocie bedzie i frajda i ekonomia i :polew::wink4:

Opublikowano

KERCZI będziesz dzisiaj na spocie?

Już Ci pisałem na PW, ale sie przypominam. Jak coś to weź dla mnie 2 komplety kalendarzyków

Opublikowano

KERCZI będziesz dzisiaj na spocie?

Już Ci pisałem na PW, ale sie przypominam. Jak coś to weź dla mnie 2 komplety kalendarzyków

Bede na spocie na chwilke, jesli tylko bede wczesniej w domu to wezme Ci kalendarzyki.

Pzdr

Opublikowano

Dajcie spokoj Tukanowi nawyzej eSe przerobi na gaz i po klopocie bedzie i frajda i ekonomia i :polew::wink4:

Nie na gaz jej nie przerobie bo a instalacje zaplacisz 5000zł a tego nie odrobie bo robie do 10 tys km rocznie :)
Opublikowano

każdy sobie rzepkę skrobie... :naughty::decayed:

No i proszę... Pierwszy fan gazu już jest :naughty:

Dajcie spokoj Tukanowi nawyzej eSe przerobi na gaz i po klopocie bedzie i frajda i ekonomia i :polew::wink4:

Nie na gaz jej nie przerobie bo a instalacje zaplacisz 5000zł a tego nie odrobie bo robie do 10 tys km rocznie :)

A jak za pół roku prace zmienisz :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.