Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a to nie do mnie, moze własciciel esy sie ujawni

Byl bym wdzieczny za opis :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi :naughty::decayed:

Opublikowano

To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi :naughty::decayed:

A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał :decayed:
Opublikowano

To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi :naughty::decayed:

A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał :decayed:

A masz w tej nowej surce pakiet WRC? :naughty:

Opublikowano

To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi :naughty::decayed:

A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał :decayed:

A masz w tej nowej surce pakiet WRC? :naughty:

Nie ta bedzie w orginale :)
Opublikowano

:hi:.

sokol problem rozwiązany? Czy jeździsz bez podpietego n75>>Wg

Opublikowano

To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi :naughty::decayed:

A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał :decayed:

A masz w tej nowej surce pakiet WRC? :naughty:

Nie ta bedzie w orginale :)

Nio to dobrze.

W takim razie gratuluje zakupu.

Opublikowano

:hi:.

sokol problem rozwiązany? Czy jeździsz bez podpietego n75>>Wg

niestety nie, raz tak raz tak

w przyszłym tyg jade do compotów na sprawdzenie przed chipem

Opublikowano

ja jestem umówiony już na hamownie na 28 lipca koło Będzina na ul. Czeladzkiej. Wszystko mi wystroją z gazem żeby chodziło jak na PB, maja hamke. Dowiedziałem się że mam reduktor do 250 Koni :naughty:

Opublikowano

:bry: po przerwie bo człowiek taki zapracowany :decayed:

To teraz Tukan masz pewnie najlepsze, po proboszczu, auto we wsi :naughty::decayed:

A ty masz chyba jedynego w pl BLB co przy pelnym ogniu sie jeszcze nie wysrał :decayed:

To mnie powaliło :polew: :polew: :polew:

Tukan widzę Cię na spocie w Niedziele :naughty:

Opublikowano

tukan graty :good: czekam na foty

Opublikowano
  • Autor

Jarko dzięki za P :good:

Opublikowano

a tak poważnie to zazdroszczę tym, co mogą mieć furę do weekendowego upalania i normalne auto na co dzień :)

Przedstawiciel handlowy na przykład ;)

Spedycja.

Itp, itd ;)

:> no fakt, nie mówię, że się nie da, tylko czasami nie poprzestawiasz sobie życia, nie zmienisz pracy, specjalnie po to by móc kupić potworka "pt-ndz":) większość jednak idzie na kompromis... :gwizdanie:

Opublikowano

Dokładnie...[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:06_________________________________________________Jest tu ktoś jeszcze :?:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 01:25_________________________________________________ykk'u zgaś pózniej bo ja już idę :decayed:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 01:54_________________________________________________Czy ja zawsze muszę gasić :mysli::decayed:

Gasimy :hi:

Opublikowano

Jarko dzięki za P :good:

spoko :wink4:

:bry: Wszystkim w ten nieprzyjemny poranek :hi:

Opublikowano
:bry::)
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Siema

Opublikowano
:bry:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 08:29_________________________________________________tukan zepsuł całe "BRY"owanie :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.