Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bry bry

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie , jaki wosk polecacie ?

turtle wax, sonax, simoniz - koloryzujące

Pytanko, czy po tych koloryzujących woskach , nie zostają plamy??? Chodzi mi o to , czy miejscami na karoserii nie ukazuje się ciemniejszy odcień ???

nooo, raczej nie :)

Opublikowano
  • Autor

silver do czarnego auta? chcesz mnie zrobić w ... :naughty:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 11:34_________________________________________________wąski ile te łożyska? :mysli:

znaczy sie miało byc Platinum series :embarrassed:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 11:41_________________________________________________chyba ten http://www.allegro.pl/item673185803_turtle_wax_platinum_car_wax_ekskluzywny_wosk_002.html

Opublikowano

dzięki , a gdzie go kupowałeś w Kraku? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

dzięki , a gdzie go kupowałeś w Kraku? :rolleyes:

Castorama :kox:

Opublikowano

Trzeniu kup sobie czarną bejce castoramie i bedzie git :decayed:

Opublikowano

SIEMA

Opublikowano
  • Autor

SIEMA

strzałka

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

silver do czarnego auta? chcesz mnie zrobić w ... :naughty:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 11:34_________________________________________________wąski ile te łożyska? :mysli:

SKF 240 ZŁ

Opublikowano

powiem Wam że autko po wymianie IC chodzi całkiem inaczej...

Szczególnie na trasie jest to odczuwalne.

Dużo równiej ciągnie i ogólnie wydaje mi się że jest mocniejsze.

Szczególnie na dwójce jest to odczuwalne.

Chłopaki z CompSportu chyba lekko poprawili soft i już nie ma takiego strzału przy 2200obr.

Tutaj filmik krecony na szybko dla porównania.

Wydaje mi się że jest niezle tym bardziej że start miałem taki średni...

Także jak ktoś się zastanawia czy montować FMIC lub drugi IC to niech to śmiało szybko robi.

Opublikowano

Panowie , jaki wosk polecacie ?

turtle wax, sonax, simoniz - koloryzujące

Pytanko, czy po tych koloryzujących woskach , nie zostają plamy??? Chodzi mi o to , czy miejscami na karoserii nie ukazuje się ciemniejszy odcień ???

nooo, raczej nie :)

:good:

Opublikowano

Co tu taka pustka :blink:

Opublikowano

:hi:

Siema :hi:

Opublikowano

witajcie :hi:

Opublikowano

dla tixiego

http://www.technikajazdy.info/quiz-motoryzacyjny/co-to-jest-rozporka/ :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 21:30_________________________________________________Pablo, bliźniak :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/black_on_black-t87073.0.html

Opublikowano

dla tixiego

http://www.technikajazdy.info/quiz-motoryzacyjny/co-to-jest-rozporka/ :wink4:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2009, 21:30_________________________________________________Pablo, bliźniak :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/black_on_black-t87073.0.html

A miałem być tylko jeden na forum :rant: :rant: :rant:

:decayed::kox:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2009, 02:57_________________________________________________Gasimy dzieciaki :kox:

:hi:

Opublikowano

powiem Wam że autko po wymianie IC chodzi całkiem inaczej...

Szczególnie na trasie jest to odczuwalne.

Dużo równiej ciągnie i ogólnie wydaje mi się że jest mocniejsze.

Szczególnie na dwójce jest to odczuwalne.

Chłopaki z CompSportu chyba lekko poprawili soft i już nie ma takiego strzału przy 2200obr.

Tutaj filmik krecony na szybko dla porównania.

Wydaje mi się że jest niezle tym bardziej że start miałem taki średni...

Także jak ktoś się zastanawia czy montować FMIC lub drugi IC to niech to śmiało szybko robi.

zapomniałeś dodać że jechałeś z górki

Opublikowano

Siema,przyznawac sie kogo spotkalem na Borkowskiej dzis o 6.30 czarny sedan z podwujnym wydechem z ramkami klubowymi bo nie kojaze kierowcy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.