Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIE MA CIE...KARAKUSY. :naughty: :naughty: :naughty:

Jak myślicie jaka będzie jutro frekwencja na spocie ...

Piszcie kto może podjechać .. :cool1:[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 22:23_________________________________________________A w Kryspinowie zlot ,, garbusów ,, Łoj co się tam dzieje :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Biedruch, jeśli tylko mi jutro czas pozwoli (wizyta teściów) to na pewno się zjawię :)

Tak jeszcze kończać auto Kamila : Jak już się rozbuja (tzn złapie przyczepność na dwójce ;) ), to jest szybsze od lekko dłubniętych EVO na prostej.

Auto potencjał ma, kierownik zdaje się również :)

Opublikowano

Ktoś dał plamę Panowie nie zgasił nikt oj oj

A ja mówię DZIEŃDY :bry:

Opublikowano

:siema: Ale sie wybyczylem :kox:

Co za urlopik... :cool1:

Dzieje sie cos ciekawego... :gwizdanie:

Opublikowano

ogolnie panuje tu spokoj :)

Opublikowano

ogolnie panuje tu spokoj :)

12 godzina - Demon WSTOŁ buahhehhah

Opublikowano

ogolnie panuje tu spokoj :)

12 godzina - Demon WSTOŁ buahhehhah

wstoł już godzine wczesniej :)

Opublikowano

brzydkie...

Sieman zacznijmy od tego ze ty nie masz zielonego pojęcia ile ten gość włożył wysiłku i kasy w to auto i zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz.

Ja nie napisałem że face włozył w to auto mało pracy tylko to że to auto jest ochydne.

Takie jest moje zdanie i go wyraziłem.

Niektóry wkładają dużo wysiłku żeby mieć włosy na żelu a też mi się to nie podoba, co nie znaczy że nie włozyli w to dużo pracy.

Więc to Ty naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM a potem możemy podyskutować.

Sieman lepiej ty się naucz czytać i rozumieć pewne sprawy bo ciężko jest z tym u Ciebie, plastusiu jeden :wink4:

Opublikowano

dziękówa chłopaki za za***iste imprezy na zlocie :good:

Opublikowano

:hi:

zaraz poczytam co wymodziliście przez week :gwizdanie:

Grześ, Piotrek dzięki za traskę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema Krakusy :naughty:

Działo sie coś jak Nas nie bylo od Czwartku ? :mysli:

ps. Dzieki równiez Grześ i Piotrek :good:

Opublikowano

ja również dziękuję :notworthy:

Cuber , data zapisana :gwizdanie: :naughty:

a cóż się tu mogło bez nas dziać? :decayed:

Opublikowano

Cuber , data zapisana :gwizdanie: :naughty:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

jaka data :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema pijoki :naughty::hi:

Siema Krakusy :naughty:

Działo sie coś jak Nas nie bylo od Czwartku ? :mysli:

ps. Dzieki równiez Grześ i Piotrek :good:

Dzisiaj na zlocie dopisała frekwencja a myślałem że będzie mniej osób.

A co się działo :?: :gwizdanie:

Pojechaliśmy pózniej na ryby sprawdzić jak rex swoim forkiem sprawdzi się z Jarka S4 :naughty:

Filmik niebawem będzie na forum :kox:

Opublikowano

generalnie było fajnie :>

na rybach pav nakręcił filma cobyście nie mysleli, że tylko Piła się bawiła :gwizdanie:

lepiej napiszcie co tam na dalekiej północy się działo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

lepiej napiszcie co tam na dalekiej północy się działo :decayed:

nic sie nie działo :gwizdanie: pilismy kawke i jedlismy pyry :decayed:

Opublikowano

Fajnie jeździ Jarkowe S4, nie mniej Jarek, jeśli mnie czytasz :decayed: pojedź na normalną hamownię (gliwicka MAHA) i po niej ewentualnie proponuję wycieczkę do rodzimego tunera na poprawę softu. Myślę, że będzie zapinać jeszcze przyjemniej :)

Paviu, swoją drogą masz filmik mój i Jarka oraz mój i Astry :) ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.