Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie, jak z filmikiem? Chętnie bym zobaczył jak to z zewnątrz wygląda...

Co do dragrace to rzeczywiście było miło bezciśnieniowo.

BTW czy ktoś by się nie wybrał na wyścig do Czech Sternberk. Startować lub oglądać.

Wymagani: przgląd i kask.

Jest ktoś chętny?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powaga, myślę, że aż to śmisznie wyglądało - chwilkę ja z przodu, potem Ty, potem znów ja, potem Ty, potem równo :decayed:

Ja tak jak mówiłem na spocie - odpadam z moją zawiechą :confused4: Nie chcę pływać na każdym zakręcie ;) Natomiast co do oglądania, hmmm.... jakby się zebrała ekipa + termin odpowiedni (niestety ostatnimi czasy mam weekendy dość mocno obłożone poprzez przygotowania do kobierca ;) ) to myślę, że bym się pisał.

Opublikowano

No to soory hłopaki dopiero doszedłem do kompa .. a ze on dyktuje mi jak mam pisac to juz huij...

wystaewie te filmy jak mi ŻONA ODDA aparat ... gwarancja..//na 100%[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 04:46_________________________________________________ :hi:A jeśli jest ktoś kto czuje sie oossamootniony . to :) :)

pisz ...

[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 04:50_________________________________________________NO TO GASIMY ... :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

chyba świecimy :cool1:

Opublikowano

taaaa, właśnie wychodze do roboty :hi:

Opublikowano

dziękówa chłopaki za za***iste imprezy na zlocie :good:

ale drinków to Ty już może więcej nie rób :gwizdanie:

:bry: Krakusy :>

Opublikowano

:hi:

i już po wakacjach :evil:

Opublikowano

jakto po wakacjach... moje dopiero się zaczynają... W środe do Chorwacji na 3 tygodnie... miodzio... :> :>

Opublikowano
:kox: :kox:

Dzien Dobry, Czesc i czolem.... :hi:

No zoneczka miazga, zajeb.... :gwizdanie:

Myslalem ze to filmik z kreski... :wallbash:

Nikt mi nie pomogl w moim zapytaniu.... :wallbash:

Ponizej link...

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t87458.0.html;highlight=pikanie+w+radiu

Opublikowano
  • Autor

a na zlocie było tak :

ec0af70918f6475bmed.jpg

Opublikowano
:good:
Opublikowano

siemka Krakowiaki :hi:

Cuber słynny w całej Wielkopolsce teraz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siemka Krakowiaki :hi:

Cuber słynny w całej Wielkopolsce teraz :naughty:

razem z Malinowym :decayed:

Opublikowano

Cuber to wszędzie się wciśnie :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber to wszędzie się wciśnie :decayed::naughty:

hmmmm poprostu Paparazi wiedza komu fotki pstrykac :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber to wszędzie się wciśnie :decayed::naughty:

hmmmm poprostu Paparazi wiedza komu fotki pstrykac :gwizdanie:

:cool1:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2009, 12:59_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1609501,0,1,motocyklowe-salto-nad-tamiza,wiadomosc.html

Opublikowano

cuber, wszystkiego najlepszego :polew:

Opublikowano
  • Autor

cuber, wszystkiego najlepszego :polew:

fakju :polew: :polew: :polew:

ps. Jednak numer Trzenka z urodzinami byl :good: :good: :good:

Opublikowano

cuber, wszystkiego najlepszego :polew:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

PANOWIE GŁOSOWAĆ :!: :!: :!:

http://www.torformuly1.pl/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.