Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jarko nie mow, ze na targ przyjezdzasz :decayed:

Ja pracuje kilkanascie metrow od placu targowego w hurtowni Budmax, jesli Ci to cos mowi :naughty:

Opublikowano

Ja pracuje kilkanascie metrow od placu targowego w hurtowni Budmax, jesli Ci to cos mowi :naughty:

Przy torach coś jest, o tym piszesz :?:

Opublikowano

Nie nie to konkurencja ;-))

A do kogos przyjezdzasz czy interesy? :gwizdanie:

Opublikowano

A do kogos przyjezdzasz czy interesy? :gwizdanie:

dobrze trafiłeś

jarko nie mow, ze na targ przyjezdzasz :decayed:

Opublikowano

Interesy na targu? :naughty:

Opublikowano

Cuber , masz pozdrowienia od Podsiego którego spotkałem podczas patrolu na bulwarach wiślanych :naughty:

Opublikowano

Interesy na targu? :naughty:

:wink4:

Opublikowano

Regularnie bywasz czy jak sie cos trafi? :gwizdanie:

Opublikowano

co środe

Opublikowano

To jutro wieś wita ;PP

Opublikowano

Filmik :kox::good:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2009, 23:36_________________________________________________Ale nastała cisza :mysli:

Ja dziś nie gaszę jak by coś :decayed:

Opublikowano

hej, dziś auto jeździ jak bez turbo, przejebane

ty masz chyba coś nie tak z tym twoim autem :chytry:

raczej nie, bo rano jak jade do pracy i przy temteraturach ~~25 stopni auto całkiem inaczej chodzi. Przy 37 stopniach już odczuwam muła

hej, dziś auto jeździ jak bez turbo, przejebane

ty masz chyba coś nie tak z tym twoim autem :chytry:

albo straszny maruda z niego :gwizdanie:

troszke :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 06:55_________________________________________________ozi_wells jak turbo? Kiedy jakiś sprint? :naughty:

Opublikowano

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6822105,Motocyklisci_szaleja_nocami_po_Krakowie.html :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 08:10_________________________________________________

Cuber , masz pozdrowienia od Podsiego którego spotkałem podczas patrolu na bulwarach wiślanych :naughty:

widzę że to jego ulubione rejony :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 08:11_________________________________________________

Witam panowie sorry ze tak późno ale miałem przerwę :kox:

Na razie link do pierwszego filmiku ... :cool1:

http://www.youtube.com/watch?v=uInruUQTCWM

nie filmuje się ludzi i tablic :naughty: kolego

Opublikowano
:hi: bry wszystkim
Opublikowano

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6822105,Motocyklisci_szaleja_nocami_po_Krakowie.html :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 08:10_________________________________________________

Cuber , masz pozdrowienia od Podsiego którego spotkałem podczas patrolu na bulwarach wiślanych :naughty:

widzę że to jego ulubione rejony :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 08:11_________________________________________________

Witam panowie sorry ze tak późno ale miałem przerwę :kox:

Na razie link do pierwszego filmiku ... :cool1:

http://www.youtube.com/watch?v=uInruUQTCWM

nie filmuje się ludzi i tablic :naughty: kolego

.. :no:

No tak sorry więc reszty filmów już nie wstawię

Opublikowano

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6822105,Motocyklisci_szaleja_nocami_po_Krakowie.html :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 08:10_________________________________________________

Cuber , masz pozdrowienia od Podsiego którego spotkałem podczas patrolu na bulwarach wiślanych :naughty:

widzę że to jego ulubione rejony :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 08:11_________________________________________________

Witam panowie sorry ze tak późno ale miałem przerwę :kox:

Na razie link do pierwszego filmiku ... :cool1:

http://www.youtube.com/watch?v=uInruUQTCWM

nie filmuje się ludzi i tablic :naughty: kolego

.. :no:

No tak sorry więc reszty filmów już nie wstawię

:polew: :polew: NO tylko tak żeby nie było jak z Subaru :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.