Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś dziś uderza Ryby/Carrefour?

obawiam się że po ostatnim czwartku, ofiarach śmiertelnych, i bydle jakie było na pargingu zupełnie nie ma po co tam jechać.....[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________aaaa bo tobie chodzi o Carefoura nie o Bora.. teraz zauważyłem :wink4:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

obawiam się że po ostatnim czwartku, ofiarach śmiertelnych, i bydle jakie było na pargingu zupełnie nie ma po co tam jechać.....

a co się tam działo, bo chyba nie w temacie jestem... :mysli:

Opublikowano

obawiam się że po ostatnim czwartku, ofiarach śmiertelnych, i bydle jakie było na pargingu zupełnie nie ma po co tam jechać.....

a co się tam działo, bo chyba nie w temacie jestem... :mysli:

ja byłem nad morzem, ale kuzyn opowiadał że taka wiocha się zjechała że masakra, same kwi,kwa,kmy itp. aut tyle że miejsca brakowało, syf taki że opon szkoda było butlek po piwie pełno a potem ktoś się owinął tam na górze za parkiem wodnym na słupie (1 ofiara) i jakiś motocyklista też podobno...
Opublikowano

Dziś było jeszcze więcej osób i zaczyna to się robić bezsensu :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2009, 02:56_________________________________________________Gasimy :hi:

Opublikowano

Gasimy :hi:

świecimygasimyświecimydzieńdobrydowidzenia...

:bry::decayed:

Dziś było jeszcze więcej osób i zaczyna to się robić bezsensu :thumbdown:

No i podobno motorów już nie było... To co tam się działo :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

obawiam się że po ostatnim czwartku, ofiarach śmiertelnych, i bydle jakie było na pargingu zupełnie nie ma po co tam jechać.....

a co się tam działo, bo chyba nie w temacie jestem... :mysli:

ja byłem nad morzem, ale kuzyn opowiadał że taka wiocha się zjechała że masakra, same kwi,kwa,kmy itp. aut tyle że miejsca brakowało, syf taki że opon szkoda było butlek po piwie pełno a potem ktoś się owinął tam na górze za parkiem wodnym na słupie (1 ofiara) i jakiś motocyklista też podobno...

to nie do konca tak

dwóch typków zadupc.ło koło złotego wieku ponad 120 km/h i wyszła im baba na ulice, odbili i zawineli sie o słupa

09072009.jpg

obydwoje przeżyli, ale mają połamane ręcę, nogi i jakies tam uszkodzenia

druga sytuacja była taka, że dostawca pizzy miał ją gdzies zawies, notabene tez w okolicach złotego wieku i wyszedł mu pijaczek na ulice, ten nie zdarzył nic zrobić, śmierć na miejscu

a chłopaczek nie ma zadnych świadków i bedzie miał troche problemów

to tyle jesli chodzi o zeszły tydzien :wink4:

joł :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

Chłopaki mam pytanko.Ma ktoś może kogoś znajomego w Trzebini ??

ja mieszkam niedaleko Trzebini a o co chodzi :cool1:

Już nie aktualne :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dzińdy :bry:

co do filmików to wstawię je od początku jak znajdę chwile ..ok :kox:

Opublikowano

Dzińdy :bry:

co do filmików to wstawię je od początku jak znajdę chwile ..ok :kox:

ok, chętnie też luknę

Opublikowano

siemka :)

Opublikowano

siemka :)

sie ma kolego

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

pasują
Opublikowano

bry :hi:

Opublikowano

bry :hi:

Ty zamiast wylegiwać się na plaży i nurkować w naszym "ciepłym" Bałtyku to po sieci ganiasz? :wink4:

Opublikowano

bry :hi:

Ty zamiast wylegiwać się na plaży i nurkować w naszym "ciepłym" Bałtyku to po sieci ganiasz? :wink4:

Sie przywitac chcialem :), czekamy na śniadanko i zaraz rura na plażę :):kox:

Opublikowano

bry :hi:

Ty zamiast wylegiwać się na plaży i nurkować w naszym "ciepłym" Bałtyku to po sieci ganiasz? :wink4:

Sie przywitac chcialem :), czekamy na śniadanko i zaraz rura na plażę :):kox:

choroba :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.