Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widzę że dawni imprezowicze zamulają w domu :decayed:

Piotruś , priorytety sie zmieniają :gwizdanie:

nooooooooooooooo wreszcie :naughty::decayed::kox::wink4:

widzę że dawni imprezowicze zamulają w domu :decayed:

Trzeniu ja zaraz jadę na rynek bo pierdziele siedziec cały dzien w robocie i mieć takich klientów jak Zbigniew Ziobro i pozniej siedzieć w domu :polew: :polew: :polew:

no to udanej imprezy , życzę zamoczenia :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Juz dość tego chlania :gwizdanie:

Opublikowano

Po 30 stce takie coś przychodzi? bo jak tak aż się boję :kox::decayed:

Opublikowano

Po 30 stce takie coś przychodzi? bo jak tak aż się boję :kox::decayed:

Strach się bać :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po 30 stce takie coś przychodzi? bo jak tak aż się boję :kox::decayed:

i wiele wiele innych rzeczy :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

Dobra panowie jak by co to zapraszam do Frantica będą fajne kolezanki :naughty:

Miłej nocki :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dobranoc :hi:

Opublikowano

No to gasimy dzieciaki a mogę za 4 godziny zaświecić bo wstaję do pracy :decayed:

:hi:

Opublikowano

No to gasimy dzieciaki a mogę za 4 godziny zaświecić bo wstaję do pracy :decayed:

:hi:

zaspał :naughty:

Po 30 stce takie coś przychodzi? bo jak tak aż się boję :kox::decayed:

i wiele wiele innych rzeczy :gwizdanie:

:decayed:

już nie przesadzaj :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry

Jaka jest u was pogoda leje czy nie

Opublikowano

Dobry

Jaka jest u was pogoda leje czy nie

cały czas pada :naughty:

Opublikowano

no to d*pa zbita miałem się dziś z dzieciakami do ZOO jechać bo bardzo chciały ale będą smutni może jutro będzie ładnie to wezmę sobie wolne w robocie i podjade znimi. Lepiej jest nic nie planować bo z planów to g... wychodzi

Opublikowano

DO :bry: DZIEŃ ALE SIĘ NAM POGODA POSRAŁA :kwasny:

Opublikowano

:hi:

wreszcie normalna pogoda :kox:

Opublikowano

no to pupa zbita miałem się dziś z dzieciakami do ZOO jechać bo bardzo chciały ale będą smutni może jutro będzie ładnie to wezmę sobie wolne w robocie i podjade znimi. Lepiej jest nic nie planować bo z planów to g... wychodzi

do środy ma padać :gwizdanie:

Opublikowano

powiem wam tak, w taką pogode auto całkiem inaczej jeździ, poprostu wymiata :kox:. Do 25 stopni jest ok, przy 37 nie jeździ :gwizdanie: i nie marudze ani nie mam nic nie halo z autem tylko tak jest :cool1:. FMIC jest za***iście wskazany :naughty:

Opublikowano

powiem wam tak, w taką pogode auto całkiem inaczej jeździ, poprostu wymiata :kox:. Do 25 stopni jest ok, przy 37 nie jeździ :gwizdanie: i nie marudze ani nie mam nic nie halo z autem tylko tak jest :cool1:. FMIC jest za***iście wskazany :naughty:

To sie zgadza auto po programie uzyskuje wieksze temp :cool1: Wiec i chlodzenie lepszke wskazane :) A tak to siema :hi:
Opublikowano

siema :)

Opublikowano

powiem wam tak, w taką pogode auto całkiem inaczej jeździ, poprostu wymiata :kox:. Do 25 stopni jest ok, przy 37 nie jeździ :gwizdanie: i nie marudze ani nie mam nic nie halo z autem tylko tak jest :cool1:. FMIC jest za***iście wskazany :naughty:

Ty i te Twoje temperatury to jak dowcipy siemiana :naughty:

codziennie o tym czytamy :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jarko bedziesz na spocie tudej??[br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 16:40_________________________________________________

Facet ostro zabalował z kumplami. Wraca w nocy do domu, ale po drodze kupił jeszcze małpeczkę, gdyż czuł się niedopity. Łyknął z małpeczki i włożył ją do tylnej kieszeni spodni. Zachodzi pod swoje drzwi, chybota się no i jeb d*pą o posadzkę. Flaszka zbita, tyłek poharatany, wóda szczypie. Facetowi w końcu udaje się wejść do mieszkania. Najciszej jak może idzie do łazienki, zdejmuje spodnie i myśli - k... stara mnie za... jak pościel krwią zabrudzę. Znalazł plasterki, wypiął tyłek do lustra i zakleja.

Budzi się rano, żona wk... stoi nad nim i wrzeszczy: tego że się znowu nawaliłeś jak debil, mogłam się spodziewać. Że będziesz chlał pół nocy, też. Nawet to upieprzone krwią prześcieradło mnie nie rusza, ale po kiego ch... żeś całe lustro plastrami okleił, tego nie jestem w stanie pojąć!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.