Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jarko bedziesz na spocie tudej??

Niestety... Nie dam rady dzisiaj :disgust:

miłej zabawy Paniska :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

powiem wam tak, w taką pogode auto całkiem inaczej jeździ, poprostu wymiata :kox:. Do 25 stopni jest ok, przy 37 nie jeździ :gwizdanie: i nie marudze ani nie mam nic nie halo z autem tylko tak jest :cool1:. FMIC jest za***iście wskazany :naughty:

Ty i te Twoje temperatury to jak dowcipy siemiana :naughty:

codziennie o tym czytamy :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko , pierwszy raz się z Tobą zgadzam :naughty:

Nex , ale kogo to? Twoje posty ostatnio przypominają mi jakiegoś bloga emo nastolatka.

Auto to Twoja świątynia? a czip bożek? :gwizdanie:

napisz wreszcie coś nie związanego ani z autem ani z chipem :wink4:

A co do dzisiajeszego spota to -->> :shocked::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś nie wiedział to mam teraz mało czasu bo za tydzień mam ślub, a napisałem o temp bo jak byś był w temacie to TrueOgre pisał że mam najprawdopodobniej cos nie tak z autem, więc wyjaśniam sprawe. Tak auto to moja świątynia, bynajmniej jest dla mnie ważne żeby wszystko grało, może Ty masz inne podejście ale to każdego prywatna sprawa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś nie wiedział to mam teraz mało czasu bo za tydzień mam ślub, a napisałem o temp bo jak byś był w temacie to TrueOgre pisał że mam najprawdopodobniej cos nie tak z autem, więc wyjaśniam sprawe. Tak auto to moja świątynia, bynajmniej jest dla mnie ważne żeby wszystko grało, może Ty masz inne podejście ale to każdego prywatna sprawa :cool1:

Janusz , widzę że mnie nie zrozumiałeś...

Chodziło mi o to że piszesz o aucie w każdym poście tutaj , w temacie z Twoim chipem (+filmiki :blink: ) + temat z Twoim autem. Chcę Ci tylko uświadomić że jesteś z tym tak nudny jak siemian z tymi swoimi kawałami ( któremu to sam wypomniałeś :naughty:) dobra , mniejsza z tym .... zrzucam to na karb stresu przed ślubem , pewnie nie wiesz co robić :decayed:

Ja mam podejście takie że jak coś nie działa to jadę do mechanika a nie pisze po 20 postów na ten sam temat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry

Koledzy chciałem zapytać bo wczoraj mi wypad na Krak się nie udał przez pogode ale dzis chciałem do ZOO z dzieciakami jechać ładna pogoda. I którą drogą jechać czy mam omijać centrum i pchać się na Opolską nie będzie tam dzisiaj tłocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzięki za spota :naughty: troszkę późno ale :)

S4 i białe felgi :good: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 08:18_________________________________________________

Siema :)

hej [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 08:18_________________________________________________Podobno w soboę był nalot na Rybitwach ,ok 40 dowodów rejestracyjnych zabrali :gwizdanie: ciekawe czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: :bry: Pany [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 10:21_________________________________________________

dobry

Koledzy chciałem zapytać bo wczoraj mi wypad na Krak się nie udał przez pogode ale dzis chciałem do ZOO z dzieciakami jechać ładna pogoda. I którą drogą jechać czy mam omijać centrum i pchać się na Opolską nie będzie tam dzisiaj tłocznie

Kolego dzisiaj w Grodzie Kraka pogoda sprzyja ,choć jest pochmurno ale jak na wypad do zoo to spoko.

Powiem Ci ze nie ma ogólnie korków na wlocie do KRK z rana tak ze Możesz sobie spokojnie jechać jak Ci pasuje :kox: pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dzięki za spota :naughty: troszkę późno ale :)

S4 i białe felgi :good: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 08:18_________________________________________________

Siema :)

hej [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 08:18_________________________________________________Podobno w soboę był nalot na Rybitwach ,ok 40 dowodów rejestracyjnych zabrali :gwizdanie: ciekawe czy to prawda

http://ww2.tvp.pl/8979,20090718920330.strona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Ma ktoś pomysł jak przesłać deskę surfingową z koszalina do nas bo kurierzy chcą koło 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Ma ktoś pomysł jak przesłać deskę surfingową z koszalina do nas bo kurierzy chcą koło 400zł.

dogadaj sie z kierowcą Autobusu lub z konduktorami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie, najtansza przesylka konduktorska, minus taki ze musisz byc na stacji o umowionej godzinie przyjazdu pociagu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety konduktorskie mają ograniczony gabaryt, max co dopuszczają to przy rulonie 150cm a decha ma 300...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety konduktorskie mają ograniczony gabaryt, max co dopuszczają to przy rulonie 150cm a decha ma 300...

hmmmm zagadać zawsze mozesz ale nie oficialnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber chciałęm ci bardzo podziękować za udzieloną pomoc dziś w Kraku :hi: :hi: jak będziesz kiedyś w moim regionie to daj znać skoczymy na piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...