Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kamil albo ja jestem ślepy bo nie widze dla czego tak napisał z koro kerczi wstawił screena że kase wyłał 3-go

Prezeciez KERCZI wstawił screena dopiero na koncu..., a on obwiniał go wcześniej, po screenie rozmowa się zakończyła

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale kase wyłał mu 3 a dziś jest 21 coś mi tu nie gra[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 16:15_________________________________________________czy lama chciał go naciągnąć na więcej, ciekawe czy Kerczi dostał od niego wiadomość z przeprosinami albo coś w tym stylu

Opublikowano

czy lama chciał go naciągnąć na więcej

Sorry, ale nie mogę :polew: :polew:

A to podła lama! :polew: :polew:

Opublikowano

Kerczi nie dostal pw ani zadnych przeprosin, nagle "kolega" lama jakos zniknal z forum ale niech on mi nie wysyla zadnego pw i sie odczepi w piz*u...

Opublikowano

Kerczi nie dostal pw ani zadnych przeprosin, nagle "kolega" lama jakos zniknal z forum ale niech on mi nie wysyla zadnego pw i sie odczepi w piz*u...

Hmmmm to pewnie przez Ciebie Ty łotrze PRZEPĘDZIŁEŚ klubowicza Ty Ty nie dobry :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Kerczi nie dostal pw ani zadnych przeprosin, nagle "kolega" lama jakos zniknal z forum ale niech on mi nie wysyla zadnego pw i sie odczepi w piz*u...

tak to już jest z dzieciakami

Opublikowano

a w ogóle to lama pluje... :P

:polew:

Opublikowano

a w ogóle to lama pluje... :P

:polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

Kerczi nie dostal pw ani zadnych przeprosin, nagle "kolega" lama jakos zniknal z forum ale niech on mi nie wysyla zadnego pw i sie odczepi w piz*u...

ciekawe kiedy do mnie się zgłosi :naughty:

BTW temat już dawno powinien zniknąć z forum :gwizdanie:

Opublikowano

czy lama chciał go naciągnąć na więcej

Sorry, ale nie mogę :polew: :polew:

A to podła lama! :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

masakra leze i kwicze :polew:

Opublikowano

Haloha :hi: :>

O rzesz cholera przewróciłem się przez tę Lame :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________Panowie czy ktoś może potwierdzić że czarna R8ka co jezdzi po Krk stoi na co dzień pod biurowcem (campgemini) koło ronda polsatu bo kumpel twierdzi że jego szef (menager) jezdzi taką :?:

Opublikowano

Pablo , weź zmądrzej...[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 23:37_________________________________________________potwierdzam , idz już spać :wink4:

Opublikowano

Pablo , weź zmądrzej...

Trzeniu no pytam się tylko czy to prawda a nie pisz do mnie takich rzeczy...

Jutro będą fotki i zobaczymy czy zna się na audicach :decayed:

Opublikowano

Pablo , weź zmądrzej...[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 23:37_________________________________________________potwierdzam , idz już spać :wink4:

Piotrek, moze to jest akurat wazne dla Niego :wink4:

Opublikowano

Trzeniu zauważyłem że wszystko co jest nie po twojej myśli to jest bardzo śmieszne i zabawne, wogole najlepiej zgnoić gościa bo zadał pytanie twoim zdaniem jak plebs tak?? A może ma pytanie bądź chęć napisać na forum coś co go interesuje. Jeśli nie potrafisz mu pomóc to poprostu za przeproszeniem zamnij buzie i nie próbuj udowodnić że jesteś mądrzejszy bądź też zwinniejszy sprytniejszy solidniejszy sratatata a z niego jest zwykły idiota :cool1:. Bez urazy ale przyhamuj

Pozdro

Opublikowano

Spoko nex, niech chłopak myśli że wszystkim rozumy pozjadał :)

Dobrej nocy :hi:

Opublikowano

a w ogóle to lama pluje... :P

:polew:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 08:12_________________________________________________

Haloha :hi: :>

O rzesz cholera przewróciłem się przez tę Lame :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________Panowie czy ktoś może potwierdzić że czarna R8ka co jezdzi po Krk stoi na co dzień pod biurowcem (campgemini) koło ronda polsatu bo kumpel twierdzi że jego szef (menager) jezdzi taką :?:

Nie to moje :naughty:

Opublikowano

Siema Siema Karakusy.. :hi:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 08:42_________________________________________________http://www.rotfl.com.pl/details,35455.html

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

TANIO SPRZEDAM

Opublikowano

a w ogóle to lama pluje... :P

:polew:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 08:12_________________________________________________

Haloha :hi: :>

O rzesz cholera przewróciłem się przez tę Lame :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 22:46_________________________________________________Panowie czy ktoś może potwierdzić że czarna R8ka co jezdzi po Krk stoi na co dzień pod biurowcem (campgemini) koło ronda polsatu bo kumpel twierdzi że jego szef (menager) jezdzi taką :?:

Nie to moje :naughty:

Wiedzialem :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.