Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mexyk, rozbiłem niuńke, ale normalnie szopka taka że szok bo walnąłem w policjantów w czerwona pande i normalnie taka szopke zrobili że helikopter po nich przyjechał i chyba nawet TV było :decayed:. Zobaczymy co z tego będzie

:shocked: Mocno walnołes?Nic Ci nie ma??

zderzak, maska, blotniki, grill, kratki, pas przedni, lampy, chłodnice obydwie, wiatraki od klimy i wisko, itp. Silnikowi raczej nic się nie stało.

Narobili takiej szopki że po wypadku nic im nie było a nagle później jednego zaczął boleć kark, przyjechała karetka to drugi w niej dostał ponoć oczopląsu i przyleciał śmigłowiec i lądował. Poprostu śmiech na sali, inni policjanci się śmiali w żywe oczy. Było to w zabierzowie

Najwazniejsze ze tobie sie nic nie stalo :) No dzieki temu ze ich karki bola to dostana wiecej kasy z ubezpieczenia :wink4: Ale szkopka,helikopter niezle :shocked:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie do Piątku przyszłego auto musze mieć zrobione, tak że prośba jak by ktoś wiedział gdzie kupie do mojego modelu pilnie części: Pas przedni, maska, chłodnica wody i klimy, wiatrak klimy , visco.

Opublikowano

o kurka Nex w takim momencie wydatki i problemy :( :(

powodzenia, z tego co piszesz to auto będzie żyło, tak?? jak to się stało, nie wyhamowałeś?

gdzie Wy się pod tym McD ustawiacie, ok 22 byliśmy tam z Pixim i nikt nam się w oczy nie rzucił... :gwizdanie:

Opublikowano

nex i to w tym momencie :wallbash:

Ważne że Tobie się nic nie stało :!:

Byłem dziś na bora i nikt się już nie ściga bo tylu czyha niebieskich ale było na co popatrzeć, było kilka demo carów (car audio)

Opublikowano

Panowie w niedziele spot tak??Planuje sie pojawic :naughty: :naughty:

Co ciekawego polecacie w weekend w krk??

Opublikowano

o kurka Nex w takim momencie wydatki i problemy :( :(

powodzenia, z tego co piszesz to auto będzie żyło, tak?? jak to się stało, nie wyhamowałeś?

gdzie Wy się pod tym McD ustawiacie, ok 22 byliśmy tam z Pixim i nikt nam się w oczy nie rzucił... :gwizdanie:

slepe kichy, po OBI stalismyw 4 samochody, widzielismy Was, machałem ale nic

nawet sie nie spojrzeliscie w bok

Opublikowano

:hi:

jutro u Was będę

na jakiejś ul.Obozowej jak się nie mylę między 9-10 :)

2 min drogi ode mnie , jakbyś był przed 9 to dzwoń bo jadę do częstochowy o 9 :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 00:31_________________________________________________Ogruś , dzięki za podwózkę do Żor :wink4:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 00:31_________________________________________________

bede

łachu miałeś dzwonić chyba , co?

chciałeś żeby Ci coś załatwić więc jak będziesz zainteresowany to się odezwij :cool1:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 00:32_________________________________________________

No to zbiorka na bora pod mcd o 22 kto chetny :)

gdzieś Ty się podziewał pijoku? :decayed:

kope lat :evil:

Opublikowano

łachu miałeś dzwonić chyba , co?

chciałeś żeby Ci coś załatwić więc jak będziesz zainteresowany to się odezwij :cool1:

Ty miałes mi zadzwonić pózniej czy jedziesz czy nie :wink4:

Opublikowano

łachu miałeś dzwonić chyba , co?

chciałeś żeby Ci coś załatwić więc jak będziesz zainteresowany to się odezwij :cool1:

Ty miałes mi zadzwonić pózniej czy jedziesz czy nie :wink4:

tak Kamil , ale nie wybierałem się więc nie dzwoniłem ale chyba coś jeszcze chciałeś :tongue4:

Opublikowano

łachu miałeś dzwonić chyba , co?

chciałeś żeby Ci coś załatwić więc jak będziesz zainteresowany to się odezwij :cool1:

Ty miałes mi zadzwonić pózniej czy jedziesz czy nie :wink4:

tak Kamil , ale nie wybierałem się więc nie dzwoniłem ale chyba coś jeszcze chciałeś :tongue4:

chciałem, zadzwonie jutro :tongue4:

Opublikowano

dziś jest już jutro :decayed:

Opublikowano

dziś jest już jutro :decayed:

faktycznie, prze.ebane troche

to spróbuje pozniej :)

Opublikowano

dziś jest już jutro :decayed:

faktycznie, prze.ebane troche

to spróbuje pozniej :)

ok dzwoń pomiędzy 9-11 lub od 16-18 :wink4:

Spadam w kimę :hi:

Opublikowano

slepe kichy, po OBI stalismyw 4 samochody, widzielismy Was, machałem ale nic

nawet sie nie spojrzeliscie w bok

:shocked::polew::wallbash:

milego dnia :hi:

Opublikowano

nie ma sprawy Piotr :wink4:

:hi:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 07:18_________________________________________________Kamil będziesz w niedzielę ? mam dla Ciebie topgeara :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wąski co mógłbyś mi z tego załatwić na poniedziałek?

Bo musze wiedzieć do wyceny AC żeby mnie nie wyc**jali inaczej daje na bezgotowkowe

Maska przód

Grill

Zderzak

Lampy

chłodnica klimatyzacji

Chlodnica wody

Wiatrak Visco kompletny

Błotnik lewy

Blotnik prawy

Opublikowano

wszystko :naughty: [br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 09:05_________________________________________________http://www.rmf.fm/fakty/?id=159180

Opublikowano

zadzwonie do Ciebie zachwile więc odbierz

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.