Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko :hi:

Nex wspolczucie... :(

Ja tez jak juz swoja doprowadzilem do dobrego stanu to musialem cos wykombinowac :gwizdanie:

Widocznie taki juz nasz los, rezasz, rezasz i cos sie musi zawsze spier.... :wallbash:

DZieki za minispocika, Karolina, Kamil, Keczi, themon, Przemian

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski odbierz :angry:

Opublikowano
  • Autor

Siema :hi:

Był ktoś wczoraj na Zakopiance w nocy ? :cool1:

Opublikowano

siema byl :)

Opublikowano
  • Autor

siema byl :)

i szo tam sie działo ?

Opublikowano

Witam Panowie. Małe komplikacje urlopowe...

Auto stoi w ASO ok. godziny 15 powinno byc cos wiecej wiadomo.

Wczoraj dymił na czarno do 3000 obr.

Dzisiaj nie chcial zapalić, stracił moc, zaczął szarpać

potem nie chcial w ogóle wejść na obroty i zaczął wydawać kłeby niebieskiego dymu.

Stracił moc do tego stopnia że na postoju po skręcie kierownicą albo podwyższeniu dmuchawy w klimie auto gasło, nie mówiąc już o jakiejkolwiek jezdzie.

Skorzystałem z Assistance (bo co miałem zrobić stojąc na poboczu drogi).

Jeśli okaze sie to jakas pierdołą to dostane auto zastępcze i będe to robił tutaj.

Jak wyjdzie coś poważniejszego to przyjedzie po mnie jakies auto z lawetą z Polski...

Pożyjemy zobaczymy...

Ogólnie torche przejebane...

Ale pozdrawiam

ch3.jpg

Opublikowano
  • Autor

Siemian Współczucia , ale dobrze ze to Chrowacja a nie np. Bułgaria :gwizdanie:

Opublikowano

no i kup se audi następne :wallbash: , chyba żeby do roboty 5km albo do sklepu tłuc

Opublikowano

Wyrazy współczucia.

Jak dla mnie turbo albo uszczelka pod głowicą (chociaż nigdy nie słyszałem o j**niętej uszczelce w dieslu).

Daj znać jak będzie coś wiadomo.

Opublikowano

Siemian stawiam na coś większego :( współczuję :(

Opublikowano

BLB moze blok/glowica sie sypła :gwizdanie: Nie zycze ci tego ale objawy sa powazne :kwasny:

Opublikowano

panowie, jestem mega happy

dzisiaj w końcu odchwaściłem eSe :)

róznica jest kolosalna, teraz tylko chip :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to Sokol w niedziele na spocie upalamy Twoje eSę :naughty:

Opublikowano

:hi:

Przepraszam czy tu biją?:)

Opublikowano

no i autko naprawione.

Okazało się że oderwał się grzybek od EGRu.

Po wymianie autko zaczeło jezdzić jak marzenie...

Tylko wymiana 1400zł...

Ale jak patrze to w ASO w polsce sama częsc 1440zł..[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 19:12_________________________________________________tutaj w cenie byla jeszcze laweta (assistance- 70km)[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 19:14_________________________________________________swoją drogą zdziwiło mnie że w malutkim ASO w Rijece które wyglądało przedpotopowo mieli na miejscu EGR...

Opublikowano

no to super , wypoczywaj :wink4:

zazdroszczę Ci bo Chorwacja jest za***ista :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no to super , wypoczywaj :wink4:

zazdroszczę Ci bo Chorwacja jest za***ista :kox: :kox: :kox:

to przez tą zazdrość egr się posypał.... :polew: :polew: :polew:

:hi:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 19:50_________________________________________________Trzeniu wbił szpileczkę i proszę....

Opublikowano

:hi::przebiegly:

Siemian dobrze że szybko się z tym uporałeś, wypoczywaj chłopie :>

No to gasimy :hi:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.