Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja w piątek montuje prawy cooler

smice to hu.nia

ja mam dwa a i tak są zasłoniete przez halogeny

szkoda Twojej kasy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesz co ale FMIC to już całkiem inne koszty. Tym bardziej że musiałbym najpierw zmienić zderzak na s-lineowy.

Gadałem z chłopakami z CompSportu i powiedzieli że w a4 działa to nawet nieźle bo są dobre kierownice powietrza.

Podobno do turbiny z BRD i 200-205km 2 collerki wystarczą.

Opublikowano

a o co innego miało by chodzić :cool1:

No nie wiem ale pav chyba nie zrozumiał i dokonał publicznego linczu na sokole :naughty:

no poniosło go troche, ale ok

tylko że ja pamietliwy jestem :wink4:

Być może poniosło mnie a raczej na pewno. Z tego faktu ze obchodziłem wczoraj imieniny musiałem być już bardzo zmęczony :kox: i nie zrozumiałem do końca... Tak że przepraszam publicznie panie sokolnh :notworthy:

Opublikowano

chetni na zamówienie fmica ?

ile i czy do B6 jest -kompletny ? [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item665471945_chevrolet_camaro_v6_1lt_fabrycznie_nowy_polska.html :naughty:

Opublikowano

Wie ktoś jak to jest z tym pełnym odliczeniem VATu bo potrzebujemy do firmy coś 4x4 w kombi minimum 2005 rok do 50k tylko kur... nikt nic nie wie!!

Opublikowano

:hi:

PANOWIE DZIĘKI ZA ŻYCZENIA :):notworthy:

Opublikowano

>Pablo pożeraczu małolat też Ci życzę, ale .... pamiętaj jak za 15 lat skrzywdzisz moją córkę zabiję z przyjemnością :wink4:

Opublikowano

:hi: witajcie moi drodzy

widze ze tu sie zrobił kącik techniczno- tunningowy a pogawędki krakowskie zeszły na drugi plan :mysli:

panowie mam pytanko musze kupic klocki hamulcowe na przód do siebie, jakie wybrać i czy ja mam 288mm tarcze czy 280mm? Wąski poleć coś w dobrej cenie to znaczy do 200 zł

p.s. PABLO,pav7 najlepszego

Opublikowano

Pablo i Pav7 wszystkiego najlepszego.288mm :)

Opublikowano

w b6 masz 288 na 99%, chyba że ktoś downtuningował, klocki Robert Ci na pewno jakieś dobierze gdyż jak wiadomo: wszystkie Roberty to fajne chłopaki :decayed:

Opublikowano

Tukan rtocki :good: podziękował

Opublikowano

Ja tylko polecam ATE :naughty: ale .... [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________Boseron gdzie Ty byłeś :gwizdanie:

Opublikowano

Boseron jak byś chciał tarcze ATE to dobre mają ceny na ul. Polonijnej koło Wielickiej, duży wybór klocków i tarcz ATE, sprawdz :naughty:

Opublikowano

Ja tylko polecam ATE :naughty: ale .... [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:33_________________________________________________Boseron gdzie Ty byłeś :gwizdanie:

wiesz Robert ze miesięczny dzidziuś w domu = obowiązki ze nawet nie ma czasu na włączenie kompa :wink4:

a tak na powaznie to co tydzień imprezy okolicznościowe typu komunia chcest ślub i zeszło 3 tygodnie bez spota :wallbash:

ale w niedziele jestem na bank obowiązkowo. poza tym ostatnio w takie upały nawet nie chce mi sie włączyć kompa[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________

Boseron jak byś chciał tarcze ATE to dobre mają ceny na ul. Polonijnej koło Wielickiej, duży wybór klocków i tarcz ATE, sprawdz :naughty:

tylko klocki chce tarcze mam ok.podjade dzieki

Opublikowano

Nie martw się bo ja teraz miesiąc mam przerwy, bo tydzień temu nie dałem rady podjechać, teraz 2 weekendy pod rząd w pracy a pozniej wesele kuzynki ale mam nadzieje ze wieczorem w Niedziele podjade na spota :)

Lepiej zadzwoń i sprawdz: 668-021-021

od 8:00 do 18:00

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2009, 23:44_________________________________________________PANOWIE USTAWIAMY SIĘ NA CZWARTEK NA BORA BO MA BYĆ DUŻA FREKWENCJA W TYM TYGODNIU :naughty:

Opublikowano

akurat w tym przypadku to im wiecej tym gorzej

Opublikowano

co za matoły :wallbash: :wallbash: :wallbash:

http://www.motofakty.pl/artykul/wariacki_rajd.html

chwila zabawy... 8 lat w więzieniu :gwizdanie:

Opublikowano

takich ludzi trzeba leczyć, co za matoły :wallbash: nie dla idiotów

Opublikowano

Filmik widziałem już jakieś 2 lata temu...

Wstyd dla Subaru, że takie wynalazki nimi jeżdżą, jednocześnie stając się tykającą bombą zegarową...

Dobrze, że ta bomba, przynajmniej na pare lat, zostanie rozbrojona...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.