Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koła 17 cali S-line do sprzedania tylko z A3 Et 56 bardzo ładny stan

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pablo jak się tylko pojawi ten rzutnik u Ciebie w MM to jestem pierwszy w kolejce .... :> :> :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pablo jak się tylko pojawi ten rzutnik u Ciebie w MM to jestem pierwszy w kolejce .... :> :> :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty::wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 13:46_________________________________________________http://www.rajdpolski.pl/?loeb-wypadl-z-trasy-hirvonen-prowadzi,213

Opublikowano

Dobra :good:

Kto kupi PS3 :?:

Mało śmigane :gwizdanie:

Opublikowano

poda

Dobra :good:

Kto kupi PS3 :?:

Mało śmigane :gwizdanie:

:> :> :> podaj cenę tylko rozsądnie .... :> :> :>[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 18:20_________________________________________________http://stik.idl.pl/kryspinow/images/upload/logotyp_open_summer_400.jpg[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 18:35_________________________________________________http://krakow.mynight.pl/wydarzenie,11225.html

Opublikowano

Grześ :notworthy:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:56_________________________________________________Kerczi , Sokół wiadomo coś :gwizdanie:

Opublikowano

Grześ :notworthy:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:56_________________________________________________Kerczi , Sokół wiadomo coś :gwizdanie:

To ja dziękuję :notworthy: piękny silnik :cool1:

:hi:

Opublikowano

ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

cisza jak tralala, może wpadniesz na drinka :naughty:

Opublikowano

Grześ :notworthy:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:56_________________________________________________Kerczi , Sokół wiadomo coś :gwizdanie:

pw poszło

Opublikowano

Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna.

Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi

i zaczyna wkurzać pilota dużej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim, jakieś

beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi

z pilota samolotu pasażerskiego:

- Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to, gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam

lepszy samolot i nie ma czegoś takiego, co potrafisz ty i twoja maszyna, czego

ja bym nie zrobił milion razy lepiej!

Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony, po którejś tam sugestii, by się

żołnierzyk odstosunkował, w końcu proponuje:

- Oki delta-tango-charlie-coś-tam. Teraz wykonam taki myk, ale jak go nie

powtórzysz - na dole stawiasz kolację, panienki i na kadłubie swojego

"odkurzacza" piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?- Dawaj misiu. Nie ma takiej opcji

żebyś wygrał, więc to Ty napiszesz to na swoim kadłubie i wódeczka, panienki na twój koszt!

- Uwaga. Zaczynam, to się nieco odsuń!

Pilot F16 czeka. Mija pół minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie

zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w

słuchawce:

- Dobra skończyłem.

- A co to miało niby być?

- Byłem się odlać.

Opublikowano

szczerze mówiąc myślałem że wyrucha stewardesę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.