Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

joł :hi:

kepasa, nie chcesz sie moze zamienić na auta, bo jednak potrzebuje kombi ? :decayed:

zalałeś formę :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 12:30_________________________________________________

:hi:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:52_________________________________________________

Byłem o 18 i nikogo nie było :evil: co za burdel :evil:

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 10:52_________________________________________________A GDZIE BYŁEŚ? NA RYBITWACH? :polew: :polew:

tam też byłeś taki mądry :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Robert , dowiedziałes mi sie o częsci ? :gwizdanie:

Opublikowano

joł :hi:

kepasa, nie chcesz sie moze zamienić na auta, bo jednak potrzebuje kombi ? :decayed:

zalałeś formę :gwizdanie:

raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie:

jak tam dach ?

Opublikowano

No nie mam dalej projektu :gwizdanie:

Opublikowano

wysyłałem, poczekaj chwilke[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 13:30_________________________________________________mam pytanie:

jak to jest z leasingiem samochodu używanego ?

opłaca sie ?

Opublikowano

wysyłałem, poczekaj chwilke[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 13:30_________________________________________________mam pytanie:

jak to jest z leasingiem samochodu używanego ?

opłaca sie ?

podam Ci nr do koleżanki. Powiedz że od Roberta 509512111

Opublikowano

oplaca sie.

Opublikowano

wysyłałem, poczekaj chwilke[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 13:30_________________________________________________mam pytanie:

jak to jest z leasingiem samochodu używanego ?

opłaca sie ?

podam Ci nr do koleżanki. Powiedz że od Roberta 509512111

wąski , koleżanka robiła Ci lizing? :decayed:

Opublikowano

wysyłałem, poczekaj chwilke[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 13:30_________________________________________________mam pytanie:

jak to jest z leasingiem samochodu używanego ?

opłaca sie ?

podam Ci nr do koleżanki. Powiedz że od Roberta 509512111

wąski , koleżanka robiła Ci lizing? :decayed:

:polew:

Siema wszystkim :hi:

Opublikowano

wąski , koleżanka robiła Ci lizing? :decayed:

teraz się chyba mówi petting :polew: ale nie wiem jak z używanymi :kox:

Opublikowano

joł :hi:

kepasa, nie chcesz sie moze zamienić na auta, bo jednak potrzebuje kombi ? :decayed:

zalałeś formę :gwizdanie:

raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie:

jak tam dach ?

Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w :a4fan: skladasz tylne siedzenia i jazda... :sexinbed:

Opublikowano

joł :hi:

kepasa, nie chcesz sie moze zamienić na auta, bo jednak potrzebuje kombi ? :decayed:

zalałeś formę :gwizdanie:

raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie:

jak tam dach ?

Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w :a4fan: skladasz tylne siedzenia i jazda... :sexinbed:

Przeciez chyba ma dom i łózko :):polew:
Opublikowano

joł :hi:

kepasa, nie chcesz sie moze zamienić na auta, bo jednak potrzebuje kombi ? :decayed:

zalałeś formę :gwizdanie:

raczej nie, nic mi o tym nie wiadomo, no ale kombi by sie przydało jednak :gwizdanie:

jak tam dach ?

Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w :a4fan: skladasz tylne siedzenia i jazda... :sexinbed:

Przeciez chyba ma dom i łózko :):polew:

Ale to nie to samo :naughty:

W bryczce to prawie jak pod golym niebem :gwizdanie: jak za malolata w poldku... :polew:

Opublikowano

Ale zboki z was :gwizdanie:

Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w :a4fan: skladasz tylne siedzenia i jazda... :sexinbed:

No w avancie to se możesz ale lepiej przesunąć przednie fotele i git :kox:

Zboki jedne :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Ale zboki z was :gwizdanie:

Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w :a4fan: skladasz tylne siedzenia i jazda... :sexinbed:

No w avancie to se możesz ale lepiej przesunąć przednie fotele i git :kox:

Zboki jedne :gwizdanie:

:polew:

Odezwal sie ten co go plec piekna nie interesuje :evil:

Opublikowano

Ale zboki z was :gwizdanie:

Jak ma zalac forme jak w S3 za malo miejsca a w :a4fan: skladasz tylne siedzenia i jazda... :sexinbed:

No w avancie to se możesz ale lepiej przesunąć przednie fotele i git :kox:

Zboki jedne :gwizdanie:

:polew:

Odezwal sie ten co go plec piekna nie interesuje :evil:

W ogóle mnie nie interesuje, masz rację :decayed:

:polew:

Opublikowano

hello everybody

Opublikowano
:bry: 4all
Opublikowano

Ale w dzisiejszych czasach ciezko znalezc jakas robote... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.