Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wciąganiu mówimy NO :tongue4:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 00:23_________________________________________________a znikam jaksię przełączę na etylinę :polew:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2009, 00:24_________________________________________________ONLY

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale niektórym to dobrze :gwizdanie: :naughty:

jest kasa jest zabawa :naughty::kox:

też bym tak chciał

Dobranoc :hi:

Opublikowano

papatki !!! :pali:

miłych snoof

Opublikowano

:siema:

:mysli: wczoraj zagladam pod moja niunie bo sie cos tluklo i :shocked: patrze a tam na wysokosci tylnej osi jakas blacha aluminiowa w ksztalcie takiego korytka urwala sie z zaczepow :wallbash:

Nie wiecej gdzie mogl bym podjechac na duzy podnosnik na moment zeby sobie to przykrecic i zeby mnie nie skasowali za duzo ?? Na podnosniku nie chce mi sie meczyc z tym... :no:

Ta blacha skoro tam jest to jest do czegos potrzebna... :gwizdanie:

Opublikowano

na okulickiego po lewej stronie przed klimatyzacją Frosti gosc ma najazd, jadąc od wislickiej

Opublikowano

na okulickiego po lewej stronie przed klimatyzacją Frosti gosc ma najazd, jadąc od wislickiej

a ten na forum jeszcze dzisiaj siedzi :kox:

stres :naughty:

Opublikowano

na okulickiego po lewej stronie przed klimatyzacją Frosti gosc ma najazd, jadąc od wislickiej

a ten na forum jeszcze dzisiaj siedzi :kox:

stres :naughty:

COOO?

jarko ja już tydzień temu miałem wesele jesli o to Ci chodzi , czytaj forum i nasza klasę :decayed::cool1:. Za 4 godziny jade nad morze :rolleyes:

Opublikowano

na okulickiego po lewej stronie przed klimatyzacją Frosti gosc ma najazd, jadąc od wislickiej

a ten na forum jeszcze dzisiaj siedzi :kox:

stres :naughty:

COOO?

jarko ja już tydzień temu miałem wesele jesli o to Ci chodzi , czytaj forum i nasza klasę :decayed::cool1:. Za 4 godziny jade nad morze :rolleyes:

Aaaa, coś mi się potegowało :gwizdanie:

Z tą NK toś dowalił hehe :kox:

miłego wypoczynku :good:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

na okulickiego po lewej stronie przed klimatyzacją Frosti gosc ma najazd, jadąc od wislickiej

:notworthy:
Opublikowano

Kraków by night :mysli:

Wszyscy imprezują :mysli:

Pablo pewnie w Taawie siedzi :decayed:

Opublikowano

Halusio dla użytkowników Galicji :thumbup:

Opublikowano

Kraków by night :mysli:

Wszyscy imprezują :mysli:

Pablo pewnie w Taawie siedzi :decayed:

Pewnie dalej sam pije do lustra... :gwizdanie:

A tak wogole to :hi:

niedziela 10 godzina, podobno ma byc 30 stopni :shocked: ... ...a wiec BASEN TIME.... :evil:

Opublikowano
:hi: siema wszystkim
Opublikowano

Halusio dla użytkowników Galicji :thumbup:

Witaj Marcinie :hi:

Opublikowano

Halusio dla użytkowników Galicji :thumbup:

Witaj Marcinie :hi:

Czasu brak na forum i ogólnie na wszstko :chytry:

Opublikowano

Siema :)

Opublikowano
  • Autor

siemka Krakusy :hi:

Przemian wielkie dzięki za impreze w Skoczowie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ps. dzisiaj mnie nie ma na spociku niestety ;( bede dopiero za tydzień

Opublikowano

ps. dzisiaj mnie nie ma na spociku niestety ;( bede dopiero za tydzień

Ja chyba też się nie wyrobię... malowanie muszę dokończyć :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.