Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis to mialem w 5 miesiecznej oponce... :wallbash:

755ef6a1f92315aam.jpg ec32f8f588936376m.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzis to mialem w 5 miesiecznej oponce... :wallbash:

Bo w tych Twoich okolicach tak bywa... Właśnie tam złapałem gwoździa to 2 miesięcznej opony :disgust:

Opublikowano

wszyscy zakochani że o tej porze tu tak pusto? :decayed:

Opublikowano

wszyscy zakochani że o tej porze tu tak pusto? :decayed:

nie tylko u Was :naughty:

Opublikowano

są wszyscy tylko się czają :gwizdanie:

Opublikowano

są wszyscy tylko się czają :gwizdanie:

z ?[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 23:48_________________________________________________TVP INFO - fajny program z testami na komandosów :kox:

Opublikowano

fajny to fakt ale proste te zadania mają :evil:

Opublikowano

fajny to fakt ale proste te zadania mają :evil:

i lekkie plecaki :decayed:
Opublikowano

Wstawaaaawac

Opublikowano

:polew:

Trzeniu ty zawsze jebniesz takim postem :kox:

A jest tu kto jeszcze :mysli:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 02:44_________________________________________________Gasimy :hi:

Opublikowano

Robert, zostaw mi sztyce, bo jednak wpadne po nie

Opublikowano

:polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:07_________________________________________________

Robert, zostaw mi sztyce, bo jednak wpadne po nie

Tak [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:07_________________________________________________

siemka Pany :hi:

może ktoś polecić jakieś amorki o krótszym skoku pod springi eibach -30 ?????

zadzwoń :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:07_________________________________________________Dzień dobry

co Wy na to ?

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6869810,Motocyklisci_chca_zablokowac_w_piatek_A4.html

Opublikowano

:bry:

Każdą akcję przeciwko Stalexportu w sprawie "autostrady" popieram, ale uważam że to i tak strata czasu. Pamiętacie sprawę gościa co się uparł przy bramkach wyjeżdżając że nie zapłaci bo jechał 60 km przez 2 godziny. Przegrał w sądzie, bo gdyby wygrał - do tej pory wszyscy by jeździli za darmo

Opublikowano

wygrał 6,50 ale 1,3 mln kary stalexport nie zapłacil

Opublikowano

BMW nie będzie kontynuować startów w Formule 1 po zakończeniu sezonu 2009. Uwolnione w ten sposób środki zostaną przeznaczone na rozwój nowych technologii i projektów związanych z ekorozwojem. BMW nadal będzie uczestniczyć w innych seriach wyścigowych. Decyzja o restrukturyzacji aktywności BMW Motorsport podjęta została podczas spotkania zarządu we wtorek.

:(

Opublikowano

BMW nie będzie kontynuować startów w Formule 1 po zakończeniu sezonu 2009. Uwolnione w ten sposób środki zostaną przeznaczone na rozwój nowych technologii i projektów związanych z ekorozwojem. BMW nadal będzie uczestniczyć w innych seriach wyścigowych. Decyzja o restrukturyzacji aktywności BMW Motorsport podjęta została podczas spotkania zarządu we wtorek.

:(

:(
Opublikowano
:siema: Paniska :hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.