Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na fotelu - forum cholera na ekranie widze - jakies to wszystko wirtualne....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Didi na forum??

Czemu takie zdziwienie :?: :?: :naughty:

A pojawił się nasz informatyk :naughty:

Opublikowano

Witam Kolegów z KR :notworthy:

Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się :mysli:

Opublikowano

no bo Didi to rzadko sie wlacza do rozmowy :)

Opublikowano

programuje swiatla, zeby sie same wylaczaly ... abys pilnowac nie musial

Opublikowano

Wali od was jeszcze kupa.. :naughty:

Opublikowano

o Jerzyk !! , sorki bo nie zauwazylem :) zlosliwcze

Opublikowano

Tez tam chcialem kiedys przejechac, ale balem sie ze jakas kosa siekiera cegla lub kamieniem dostane hyhy :polew:

Opublikowano

Witam Kolegów z KR :notworthy:

Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się :mysli:

Przyjedz na spota to się dowiesz co nie co :gwizdanie:

Opublikowano

Autka teraz nie mam bo jest u lekarza :thumbdown: Po hospitaliuzacji wróci dopiero za tydzień czasu. Jak dam radę to podjadę w niedzielę do Galerii w jakiś inny sposób :good:

Opublikowano

Eee ta, My się WSZYSCY kochamy :friends:

"Bo ważni są ludzie, a nie nazwa klubu" :decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 01:19_________________________________________________

Witam Kolegów z KR :notworthy:

Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się :mysli:

Przyjedz na spota to się dowiesz co nie co :gwizdanie:

Będziesz donosił :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jarko - czy mam się w tej chwili poczuć obrażony i "strzelić focha", bo jakoś nie rozumiem do czego pijesz :foch:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jarko taki zlosliwy jest.. :cool1::naughty:

Opublikowano

Eee ta, My się WSZYSCY kochamy :friends:

"Bo ważni są ludzie, a nie nazwa klubu" :decayed:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 01:19_________________________________________________

Witam Kolegów z KR :notworthy:

Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się :mysli:

Przyjedz na spota to się dowiesz co nie co :gwizdanie:

Będziesz donosił :naughty: :naughty: :naughty:

Tak jak stara kukwa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Bo jarko taki zlosliwy jest.. :cool1::naughty:

Nono :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 08:28_________________________________________________

programuje swiatla, zeby sie same wylaczaly ... abys pilnowac nie musial

i NIE tylko :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 08:28_________________________________________________

Witam Kolegów z KR :notworthy:

Tak czytam ten temat ( w końcu trochę świeży jestem) , o co chodzi z tym drugim klubem gdzie jest RS-ka rasowana na 320 PH - nie lubicie się :mysli:

po prostu drugi klub :cool1: KLON naszego :naughty:

Opublikowano

:hi:

jeśli to jest KLON to tylko nam współczuć , określiłbym to raczej podróbką rodem z CHRL :decayed:

Opublikowano

:hi:

jeśli to jest KLON to tylko nam współczuć , określiłbym to raczej podróbką rodem z CHRL :decayed:

CZANA :polew:[br]Dopisany: 28 Lipiec 2009, 08:58_________________________________________________Nex jesteś dziś

Opublikowano

Robert bede po 10

Opublikowano

Robert bede po 10

za wcześnie

Opublikowano

Robert bede po 10

za wcześnie

wezme tylko maske o 10. Po inne przyjade popołudniu , bo tylko treraz mam busa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.