Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry dzien :hi:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:07_________________________________________________

Robert, zostaw mi sztyce, bo jednak wpadne po nie

Tak [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:07_________________________________________________

siemka Pany :hi:

może ktoś polecić jakieś amorki o krótszym skoku pod springi eibach -30 ?????

zadzwoń :naughty:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 08:07_________________________________________________Dzień dobry

co Wy na to ?

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,6869810,Motocyklisci_chca_zablokowac_w_piatek_A4.html

Robert mozesz cos polecic :naughty:???

Opublikowano

Zawsze :naughty:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 10:23_________________________________________________schabowy z kapustką i nowe ziemniaczki np.... :naughty:

Opublikowano

Zawsze :naughty:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2009, 10:23_________________________________________________schabowy z kapustką i nowe ziemniaczki np.... :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oooo dobry pomysł :good: właśnie się zastanawiałem co na obiad....

dzięki Robert :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Krakusy :hi:

Opublikowano

Jutro czwartek. Czy ktoś zupełnie przypadkowo zamirza się znaleźć wieczorową porą w okolicach Real'a lub Carrefour'a i popodążać na odległości kilkuset metrów obok innego samochodu rodem z "szybci i wściekli"? Jeśli wiecie oczym mówię...

Ach ten zapach przypalonych sprzęgieł :naughty:

Ach ten ryk motorów o mocach ogromnych :evil:

Ach ten przysiadające bagazniki przy zmianie biegu :kox

Jutro muszę wstać bardzo wcześnie, więc nie mogę zagwarantować czy się pojawię.

Na Bora na pewno nie, jeśli już to za Carrefourem.

Opublikowano
  • Autor

Robert sprawdziłeś mi ceny za te czesci co Ci wysłałem na GG ?

Opublikowano

:hi:

Piotr - dzięki

Robert - na NITROX :naughty:

Opublikowano

Robert sprawdziłeś mi ceny za te czesci co Ci wysłałem na GG ?

nie miało być pv

Opublikowano

hehe Mnie kolano napierdziela :wallbash:

ps. dzis jakieś swieto było bo komary nawet nie kąsały :cool1:

Starles kolano?? tylko jedno?? dywanik?? :mysli::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hehe Mnie kolano napierdziela :wallbash:

ps. dzis jakieś swieto było bo komary nawet nie kąsały :cool1:

Starles kolano?? tylko jedno?? dywanik?? :mysli::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

hehe Mnie kolano napierdziela :wallbash:

ps. dzis jakieś swieto było bo komary nawet nie kąsały :cool1:

Starles kolano?? tylko jedno?? dywanik?? :mysli::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

hehe Mnie kolano napierdziela :wallbash:

ps. dzis jakieś swieto było bo komary nawet nie kąsały :cool1:

Starles kolano?? tylko jedno?? dywanik?? :mysli::polew: :polew: :polew:

j**any :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

To nie był dywanik tylko wykładzina w przedpokoju :polew:

Opublikowano

Siemka Krakusy :hi:

witojcie :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czesc

Opublikowano

To nie był dywanik tylko wykładzina w przedpokoju :polew:

w sensie ze linoleum??? oj to bedzie dlugo pieklo :wink4::polew: :polew:

dobrze ze sie nie zapalilo :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.