Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czemu? droga w utrzymaniu? bo chyba nie dlatego że już się najeździłeś :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuber podpis.. :good::naughty:

Opublikowano

ja bym zrobił podpis Jest Zabawa a nie Jest Cabrio :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja bym zrobił podpis Jest Zabawa a nie Jest Cabrio :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Panowie , gdyby ktoś chciał kupić telefon to mam 2 sztuki Sony Ericsson G502. Nówki , dzisiaj odebrane z salonu 400pln/szt :wink4:

Opublikowano

tak btw to jakby ktos chciał to sprzedam eSe

To sie nalatales :decayed:

Opublikowano

Witam wszystkich

Mam pytanie czy jest ktoś z okolic Kurdwanowa, lub P

iaski Nowe, jechałem kiedyś tamtędy a dokładnie ul. Sporną i a. Bochenka i w miejscu gdzie praktycznie by sie wydawało że jest koniec drogi (wąsko jak diabli) byłmały warsztacik gdzie robili tylko audi. Czy wie ktoś co to za warsztat?

Opublikowano

czemu? droga w utrzymaniu? bo chyba nie dlatego że już się najeździłeś :cool1:

w leasing chce wziąć samochód

Opublikowano

Panowie powie mi ktoś gdzie dostać plastik od składania oparcia siedzenia (do przodu, chodzi o 3 drzwiowe nadwozie) do golfa III, nie wiem jak to cholerstwo się nazywa a potrzebuję. :mysli: :mysli:

f087a5be894ac069.jpg chodzi mniej więcej o to bo namotałem z tym tłumaczeniem tylko 1997r miał trochę mniejszy.

Opublikowano

Panowie powie mi ktoś gdzie dostać plastik od składania oparcia siedzenia (do przodu, chodzi o 3 drzwiowe nadwozie) do golfa III, nie wiem jak to cholerstwo się nazywa a potrzebuję. :mysli: :mysli:

chodzi mniej więcej o to bo namotałem z tym tłumaczeniem tylko 1997r miał trochę mniejszy.

w ETCE są różne nr-y (z bocznymi poduszkami lub bez) i 2 kolory (czerń satynowa i czarny łagodny-Highline) no i dwie strony P i L , więc trochę sprecyzuj. Kosztować powinno ok. 25-30 zł a nazywa się (podobnie jak w wielu innych przypadkach tłumacz u Kulczyka w Poznaniu jest mistrzem świata) - :polew: "guzik"

Opublikowano

Cuber podpis.. :good::naughty:

Widze, ze Cuber poszedl w koszta :polew:

Gratki :good:

Opublikowano

Panowie , gdyby ktoś chciał kupić telefon to mam 2 sztuki Sony Ericsson G502. Nówki , dzisiaj odebrane z salonu 400pln/szt :wink4:

:hi: A dlaczego nie Nokię :naughty:

Opublikowano

czesc

Opublikowano

czesc

:wink4:
Opublikowano

czesc

Powitać malcik :)

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

oooooooooooo :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

:mysli:

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

:mysli:

Ty lepiej nie myśl tylko :naughty:

Opublikowano

Jesli dobrze pamietam to pani o imieniu Magda byla z toba w Bukowinie???Bo mam jej identyfikator ze zlotu,a ona zapewne ma moj :)

:mysli:

Ty lepiej nie myśl tylko :naughty:

Nie mysl tylko oddaj moj identyfikator :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.