Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wlasnie wczoraj wyliczylem ze wysarczy inwestycja okolo 80 zl :) I gra staje sie nudna ;] Chyba ze komputer zle wybiera i sie przegrywa ;]

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gasimy dzieciaki :naughty:

:hi:

Opublikowano

Ahhhh zapale dzisiaj :) ŚWIECIMY!!! :)

Opublikowano

jakie świecimy, jak się nie gasiło?, to tylko Pablo myślał, że zgasił, my ze starej gwardii SB czuwamy zawsze..

Opublikowano

:hi: nudziarze :decayed:

pytanko mam: czy ktoś z Was ma możliwość załatwienia na niedzielny zlot płytki z mapą do RNS-E ( bo nie wiem co się dzieje ale Alv który miał mi wysłać chyba przeszedł na EU bo nie ma z nim kontaktu ) to jak ?

oczywiście nic za darmo ( będzie można sobie zrobić ze mna fotke ) a jak płytka będzie udana to i na tle mojej fury :polew:

Opublikowano
:hi: mówisz o tej wypożyczonej b7 :naughty: jeżeli chodzo ci o płytke navi dvd do rns-e taką z różnymi drogami , to takiej nie mam :> i na spocie mnie nie będzie.
Opublikowano

:hi: nudziarze :decayed:

pytanko mam: czy ktoś z Was ma możliwość załatwienia na niedzielny zlot płytki z mapą do RNS-E ( bo nie wiem co się dzieje ale Alv który miał mi wysłać chyba przeszedł na EU bo nie ma z nim kontaktu ) to jak ?

oczywiście nic za darmo ( będzie można sobie zrobić ze mna fotke ) a jak płytka będzie udana to i na tle mojej fury :polew:

ja mam :wink4: ostatnio zmieniali mi płytki na kostkę brukową :naughty: troszkę zostało

Opublikowano

:hi: mówisz o tej wypożyczonej b7 :naughty: jeżeli chodzo ci o płytke navi dvd do rns-e taką z różnymi drogami , to takiej nie mam :> i na spocie mnie nie będzie.

nie do końca takiej - wystarczy taka co ma drogę KR-Knurów :polew:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 08:10_________________________________________________

:hi: nudziarze :decayed:

pytanko mam: czy ktoś z Was ma możliwość załatwienia na niedzielny zlot płytki z mapą do RNS-E ( bo nie wiem co się dzieje ale Alv który miał mi wysłać chyba przeszedł na EU bo nie ma z nim kontaktu ) to jak ?

oczywiście nic za darmo ( będzie można sobie zrobić ze mna fotke ) a jak płytka będzie udana to i na tle mojej fury :polew:

ja mam :wink4: ostatnio zmieniali mi płytki na kostkę brukową :naughty: troszkę zostało

Ty tam sobie płytką głowy nie zawracja - Ty wiesz co masz zabrać - zabieraj wszystko co tam masz :wink4:

Opublikowano

to może Ty przyjedziesz do mnie :naughty:

Opublikowano

to może Ty przyjedziesz do mnie :naughty:

jeżeli tak Ci wygodniej to nie ma problemu :)[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 08:23_________________________________________________może trafię bez płytki :)[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 08:24_________________________________________________chyba że po mnie wyjedziesz ( będę czekał na bramkach za Katowicami ) :polew:

Opublikowano

No no :naughty: spokojnie trafisz po paluszku :naughty:

Opublikowano

No no :naughty: spokojnie trafisz po paluszku :naughty:

no to żeby nie było - zdzwonimy się w tej sprawie jeszcze :wink4:

Opublikowano

No no :naughty: spokojnie trafisz po paluszku :naughty:

no to żeby nie było - zdzwonimy się w tej sprawie jeszcze :wink4:

a co Twoja żona na to :polew:

Opublikowano

zabawi się z Twoją :polew:

Opublikowano

zabawi się z Twoją :polew:

ja nie mam :tongue4:

Opublikowano

Kerczi w niedziele będę u Was turystycznie i zupełnie przypadkowo - nie kupuj specjalnie żadnego ciasta :polew:

Opublikowano

:hi:

Kerczi w niedziele będę u Was turystycznie i zupełnie przypadkowo - nie kupuj specjalnie żadnego ciasta :polew:

LOL :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema :hi:, huh w końcu przeczytałem wasze wypociny tygodniowe.

Dziś może odbiore auto od lakiernika :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Miron , ja mma tam jakąs płytke , sprzedam Ci po cenie ASO :naughty:

ps. :bry:

Opublikowano

KERCZI będziesz miał jedną ramkę??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.