Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strasznie sporządniała ta ekipa KR :)[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 13:42_________________________________________________szkoda że wszystko się u Was rozpada :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nuda straszna - myślę że tak do miesiąca czasu Krakowskie zanikną :(

chciałbyś :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Przyjedz przyjedź zobaczymy jak chodzi to Twoje pudło :gwizdanie:

Opublikowano

odkad zagladasz tutaj wszystko sie rozpada, az strach pomyslec co bedzie jak napiszesz albo zajrzysz do Hugo :)[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 14:19_________________________________________________Mirona pudlo nie chodzi w ogole, ostatnio z zaskoczenia go dopadlem i upalal dalej b6, b7 pewnie jedzi do kosciola w niedziele i to na wstecznym zeby przebieg na blacie sie cofal :)

Opublikowano

odkad zagladasz tutaj wszystko sie rozpada, az strach pomyslec co bedzie jak napiszesz albo zajrzysz do Hugo :)[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 14:19_________________________________________________Mirona pudlo nie chodzi w ogole, ostatnio z zaskoczenia go dopadlem i upalal dalej b6, b7 pewnie jedzi do kosciola w niedziele i to na wstecznym zeby przebieg na blacie sie cofal :)

:decayed:

B7 było z wypożyczalni[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 14:22_________________________________________________

nuda straszna - myślę że tak do miesiąca czasu Krakowskie zanikną :(

chciałbyś :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Przyjedz przyjedź zobaczymy jak chodzi to Twoje pudło :gwizdanie:

a jak ma chodzić ? chodzi jak każde 3.0 tdi

Opublikowano

B7 było z wypożyczalni

A B7 masz z wyporzyczalni pstryknol foti i pokazal kolega :decayed::polew:
Opublikowano

Kerczi - żeby było taniej fura cały tydzień stoi pod kościołem :polew:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 14:24_________________________________________________a w niedziele przychodzę na parking i obok niej stoje[br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 14:26_________________________________________________Cuber wpadnij w niedziele carbio - chętnie oblukam rodzynka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cuber wpadnij w niedziele carbio - chętnie oblukam rodzynka

postaram sie choć brat coś mi marudził ze chce jechac gdzies za Kraków :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber wpadnij w niedziele carbio - chętnie oblukam rodzynka

postaram sie choć brat coś mi marudził ze chce jechac gdzies za Kraków :gwizdanie:

pojedzie za tydzień - w końcu to brat to wytłumacz mu to stosownie :decayed:

Opublikowano

a Wy tu piszecie coś czasami czy tylko sie witacie i żegnacie ? :decayed:

Jeszcze swiecimy i gasimy :gwizdanie:

Opublikowano

i chodzimy do taawy :)

sorry Pablo za OT

Opublikowano

czesc wszystkim :wink4:

Opublikowano

czesc wszystkim :wink4:

Siema Marcin :)
Opublikowano

tukan jak nowa furka , cos juz dzialales

Opublikowano

tukan jak nowa furka , cos juz dzialales

A spoko smiga,robie wymiany exploatacyjne swiece,filtry,uszczelki itp.Jakis wirus czy cos w tym stylu w przyszlym roku jak zakupie IC z RS4+chlodniece oleju.
Opublikowano

tukan jak nowa furka , cos juz dzialales

A spoko smiga,robie wymiany exploatacyjne swiece,filtry,uszczelki itp.Jakis wirus czy cos w tym stylu w przyszlym oku jak zakupie IC z RS4+chlodniece oleju.

:good:

Opublikowano

Halo Pany :D

Opublikowano

cisz znowu jakaś nuda , czy coś :gwizdanie:

Opublikowano

Wiekszosc skupiona na xracer ; PP

Opublikowano

Wiekszosc skupiona na xracer ; PP

Hahahaha widze ze niezla plaga :) Ciekawe kto za te smsy zbiera kase :D

Opublikowano

Takie zubozone street of race ; ) Wysylajac smsy badz spamujac mozna byc mistrzem. Zadne kombinacje nie sa potrzebne zeby byc najlepszym. Na dodatek ma pare bledow ale autor i tak zrobil niezla robote :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.