Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tańczy Hrabia z jakąś Baronową na balu.

W pewnym momencie odzywa się:

- Pani Baronowo, czy oddałaby mi się Pani za milion dolarów?

Baronowa "oburzona" - no jak to, Panie Hrabio?

Hrabia: Niech Pani pomyśli, chodzi o milion dolarów.

Baronowa po chwili: Za milion dolarów oddałabym się Panu, Panie Hrabio..

Hrabia po chwili zagaduje: A czy oddałaby mi się Pani za jednego dolara?

Baronowa oburzona: Ależ Panie Hrabio, za kogo mnie pan ma?

Hrabia: To już ustaliliśmy, teraz się targujemy....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale w dzisiejszych czasach ciezko znalezc jakas robote... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

chyba pracowników

Opublikowano

Ale w dzisiejszych czasach ciezko znalezc jakas robote... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

chyba pracowników

TRUE

Opublikowano

Ale w dzisiejszych czasach ciezko znalezc jakas robote... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

chyba pracowników

TRUE

No w moim fachu czyli w poligrafi to nie za wesolo jest teraz, szukam juz tyle czasu i nic nie moge namierzyc... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Chyba najwyzszy czas zmienic branze... albo kraj :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 00:21_________________________________________________ :mysli: ...jak sie oglada w mediach ile ludzi na lewym chorobowym siedzi to kto ma pracowac... :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 00:25_________________________________________________ :mysli: Kto dzis gasi ? Ja mam juz dosc kompa, ide w kime :gwizdanie:

Opublikowano

to ja moge zgasic

Opublikowano

Eeeeee a może ja zgaszę?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jak to nie wiecie kto gasi :?: :gwizdanie:

Opublikowano

Moze ja :naughty:

Opublikowano

Moze ja :naughty:

:gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 02:29_________________________________________________A dobra to gaś bo idę w kimę :decayed:

:hi:

Opublikowano

Wylaczam forum :decayed:

(ciekawe kto sie teraz zjawi) :naughty:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 05:06_________________________________________________ja jerzyku , ja :evil:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

bry wszystkim :)

miłego dzionka życzę :>

Opublikowano

wąski , koleżanka robiła Ci lizing? :decayed:

teraz się chyba mówi petting :polew: ale nie wiem jak z używanymi :kox:

ostatnio taki mądry się zrobił i język mu się wyostrzył :cool1:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 08:11_________________________________________________

wysyłałem, poczekaj chwilke[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 13:30_________________________________________________mam pytanie:

jak to jest z leasingiem samochodu używanego ?

opłaca sie ?

podam Ci nr do koleżanki. Powiedz że od Roberta 509512111

wąski , koleżanka robiła Ci lizing? :decayed:

a co zazdrościsz że ja mam takie a Ty nie :naughty:

Opublikowano

Wąski przywitałbyś się z rana a nie tak ni z gruchy ni z pietruchy najeżdzasz na ludzi :decayed:

Sprzedałeś garbusa?

Opublikowano

Wąski przywitałbyś się z rana a nie tak ni z gruchy ni z pietruchy najeżdzasz na ludzi :decayed:

Sprzedałeś garbusa?

Dzień dobry Grzesiu

Tak sprzedałem

Opublikowano

cześć Krakusy :hi:

Jak Wasze samopoczucie ? :cool1:

Opublikowano

cześć Krakusy :hi:

Jak Wasze samopoczucie ? :cool1:

Hej spoko pogoda do bani

Opublikowano

cześć Krakusy :hi:

Jak Wasze samopoczucie ? :cool1:

yo pyro :wink4:

tak se... trzeba tyrać od rana :embarrassed:

Opublikowano

Dzień dobry Piotr tak może być :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.