Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jol ma ktos moze ETKE?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Jol ma ktos moze ETKE?

To ten klucz podobny do "francuza"? ;]

Opublikowano

Trzeniu, uważaj bo czarny rycerz nadjeżdża :decayed:

:pierdzioch::decayed:

- co za koleś :kox:

nooo.... kozak

:hi:

Opublikowano

PrZeMiAn :naughty:

A masz..? :naughty:

Opublikowano

jaką chcesz tą ETKĘ?

Opublikowano

co chcesz z etki ??

Ja mam :naughty:

Opublikowano

Witka wszystkim

Padłeś z BMW 3 na A4 :cool1:

a Ty skad znowu wiesz??? Jakies zgrzebane byly?? dopiero powyzej 200 "dochodzilem" do nich, ale odejscie mialy nawet nawet :)

:gwizdanie: :gwizdanie: wszędzie Wąski ma ludzi :naughty: 320 D

ta czarna cupeja KR066GG czy szara kombi???

Opublikowano

:hi:

:hi:

czołem. do zobaczenia po 18?? :cool1:

:yes2:

A teraz panowie F1 :kox:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 13:56_________________________________________________marcin j będziesz dzisiaj na spocie :?:

Pablo niestety nie mogłem być , obecnie jestem za granicami kraju , a coś chciałeś ode mnie ??

No chciałem oblookać Twoją B6 bo dawno nie widziałem :decayed:

Mnie nie było na spocie bo cholera wypadł mi pilny wyjazd wieczorem za Krk :wallbash:

Panowie jeśli ktoś jest na kupnie czegoś do domu i nie tylko to zapraszam na największą wyprzedaż w tym roku do MM2, będzie od Pt (7 rano) do Ndz ale to co najlepsze to zejdzie do południa w Pt :decayed:. Gazetka będzie jutro lub pojutrze a powiem wam że jest kilka ciekawych rzeczy :naughty:

Opublikowano

Chce sprawdzic nr czesci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Chce sprawdzic nr czesci :decayed:

a co dokładnie ?

Opublikowano

Trzeniu, uważaj bo czarny rycerz nadjeżdża :decayed:

:pierdzioch::decayed:

Kolo kozak... :naughty::good:

- co za koleś :kox:

[br]Dopisany: 24 Sierpień 2009, 23:36_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=DdAOZg12tOE&feature=channel FOOT 2008 (REMI GAILLARD)
Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Gasimy :?: :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 01:58_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Witka wszystkim

Padłeś z BMW 3 na A4 :cool1:

a Ty skad znowu wiesz??? Jakies zgrzebane byly?? dopiero powyzej 200 "dochodzilem" do nich, ale odejscie mialy nawet nawet :)

:gwizdanie: :gwizdanie: wszędzie Wąski ma ludzi :naughty: 320 D

ta czarna cupeja KR066GG czy szara kombi???

a która chcesz -czarna sedan 3,0 d -program tam gdzie mój był pisany :gwizdanie: a kombi 2,0 d -też po programie :gwizdanie::gwizdanie::gwizdanie:

Opublikowano
:bry::siema:
Opublikowano
No chciałem oblookać Twoją B6 bo dawno nie widziałem

W sumie nic sie nie zmieniło w niej od jakiegoś czasu :decayed:

[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 10:49_________________________________________________szukam paru pierdół stylistycznych , ale nie do konca jestem zdecydowany :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:siema::bry::kox:

No chciałem oblookać Twoją B6 bo dawno nie widziałem

W sumie nic sie nie zmieniło w niej od jakiegoś czasu :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Cuber, mam kilka pytań, zostawiłem na gg :gwizdanie: :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.