Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

łańcuch rozrządu, nie ma wielowahaczowego zawieszenia, wiadomo że tanie w utrzymaniu nie jest, ale zraziłem się do audi bo nie było miesiąca żebym pare stówek nie dołozył

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No tak to niewątpliwe zalety jednak wewnatrz bmw do mnie nie przemawia. Kolega ma bmw serii 5 z 2002 i jakies takie dziwne w srodku :thumbdown: Takie niemieckie..

Opublikowano

nex wszystko zależy od tego jaki egzemplarz kupisz, przy wieku auta 6+ lat juz nie tak bardzo rankingi bezawaryjności się liczą co poprzedni użytkownicy

Opublikowano

Siema ,,porzegnanie z afryka''

koledzy ale jest jeszcze szansa. :naughty:

nie czytaj tyle faktu bo Ci się mózg zlasuje :evil:

:hi: Witam wszystkich w ten piekny dzień :cool1:

jest szansa : wydymać szympansa ... :tongue4:

nie wiem jak Ty ale ja nie czytam takich bzdurnych gazet :>

Opublikowano

nex wszystko zależy od tego jaki egzemplarz kupisz, przy wieku auta 6+ lat juz nie tak bardzo rankingi bezawaryjności się liczą co poprzedni użytkownicy

no tak ale co młodsze to młodsze dlatego są za 29 i za 34 tys 2002 rok i zeby kupić dobre auto trzeba niestety zapłacić, ale paścia nie kupie

Opublikowano

Ozi tez kupuje bmw z tego co wiem, także coś w tym musi być :wink4:

Trzeniek też przecież woli bety, tylko wstydzi sie przyznac :decayed:

Opublikowano

Kamil gg

Opublikowano

Ozi tez kupuje bmw z tego co wiem, także coś w tym musi być :wink4:

A co ma być :mysli:

Jak ktoś chce auto które zap....la to narmalne że kupuje bete :)

Opublikowano

Ozi tez kupuje bmw z tego co wiem, także coś w tym musi być :wink4:

Trzeniek też przecież woli bety, tylko wstydzi sie przyznac :decayed:

jasne , następne auto jak wszystko się ułoży to E90 :decayed:

Opublikowano

Ozi tez kupuje bmw z tego co wiem, także coś w tym musi być :wink4:

Trzeniek też przecież woli bety, tylko wstydzi sie przyznac :decayed:

jasne , następne auto jak wszystko się ułoży to E90 :decayed:

a nie e60 ? :gwizdanie:

Opublikowano

tak , pomyłka

Opublikowano

tak , pomyłka

starzejemy się :gwizdanie:
Opublikowano

SIEAMA powiedzcie mi jak pierwszy raz będę na spocie to mam jakiegoś garniaka, krawatke czy coś ubrać ? ? ? :polew: aha i do kolegi wyżej jeżeli ktoś chce kupić coś do zap....a to kupuje EVO X z tego co mi wiadomo i widzę po ulichach to kładzie wsztstkich :) POZDRO

Opublikowano
  • Autor

SIEAMA powiedzcie mi jak pierwszy raz będę na spocie to mam jakiegoś garniaka, krawatke czy coś ubrać ? ? ? :polew: aha i do kolegi wyżej jeżeli ktoś chce kupić coś do zap....a to kupuje EVO X z tego co mi wiadomo i widzę po ulichach to kładzie wsztstkich :) POZDRO

kubełek z KFC przywieź :naughty: ot taka tradycja nowego :cool1:

znam szybsze niż to EVo X :naughty:

ps. ocipieliscie na punkcie tych bejc :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

SIEAMA powiedzcie mi jak pierwszy raz będę na spocie to mam jakiegoś garniaka, krawatke czy coś ubrać ? ? ? :polew: aha i do kolegi wyżej jeżeli ktoś chce kupić coś do zap....a to kupuje EVO X z tego co mi wiadomo i widzę po ulichach to kładzie wsztstkich :) POZDRO

to jeszcze mało widziałes :decayed:

jest tradycja, że nowy przywozi kubełek KFC

Opublikowano

to ilu was jest przeważnie? żebym wiedział ile kurczaków zamówić :)

Opublikowano
  • Autor

to ilu was jest przeważnie? żebym wiedział ile kurczaków zamówić :)

od 10 wzwyż :naughty: ( spoko jeden kubełek wystarczy + Pepsi )

Kamil pokaz wreszcie swój nowy nabytek :kox:

Opublikowano

to ilu was jest przeważnie? żebym wiedział ile kurczaków zamówić :)

20-30 osób

Opublikowano

to ilu was jest przeważnie? żebym wiedział ile kurczaków zamówić :)

od 10 wzwyż :naughty: ( spoko jeden kubełek wystarczy + Pepsi )

Kamil pokaz wreszcie swój nowy nabytek :kox:

nie pokaże, bo mam 16-to calowe felgi :decayed:

a tak serio to jutro cos wrzuce

Opublikowano

orientujecie się ile mnie będzie kosztować przyciemnienie 5 szyb? macie jakiegoś fachowca od tego ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.