Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:<- :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a pochwale się: :kox::decayed::naughty:

ham345a.jpg

Opublikowano

S4 B6??

Opublikowano

345mm ; >

Opublikowano

Tam byl dwu-tłoczkowy zacisk+dwa klocki?? czy jeden tłoczek ??

Opublikowano

oj Tukan gdyby to była prawdziwa s4 to przy moich przebiegach rocznych w granicach 60 kkm rocznie i mojej nodze mógłbym zapomnieć o czymś takim jak pieniądze. W sumie to od razu mógłbym ustawić zlecenie stałe z konta na stacje benzynową...

Dlatego mój kochany 200 konny klekocik palący 11 litrów po mieście przy mojej jezdzie mi wystarcza :decayed::naughty: :naughty:

A hamulce są z s4 b7 i mam nadzieje że te nie będą się przegrzewać :> :> :>[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________hamulce są z s4 b7. Zacisk 1 tłoczkowy- tarcza 345mm

Teraz szukam 300mm na tył...

Opublikowano

oj Tukan gdyby to była prawdziwa s4 to przy moich przebiegach rocznych w granicach 60 kkm rocznie i mojej nodze mógłbym zapomnieć o czymś takim jak pieniądze. W sumie to od razu mógłbym ustawić zlecenie stałe z konta na stacje benzynową...

Dlatego mój kochany 200 konny klekocik palący 11 litrów po mieście przy mojej jezdzie mi wystarcza :decayed::naughty: :naughty:

A hamulce są z s4 b7 i mam nadzieje że te nie będą się przegrzewać :> :> :>

Nie wiem co brales ale to jest dobre. :wink4: chodzilo mi o hamulce czy sa z S4 B6 a nie ze to jest S4 :decayed: a ty mi tu historie opisujesz :tongue4: a co do przegrzewania to sie okaze jak tarcza ma 32mm grubosci to powinno byc lepiej ale sie okaze bo twoja jazda jest specyficzna :)
Opublikowano

tarcza ma 30mm

Opublikowano

siemian - piękny mod :good:

jakie orientacyjne koszty? w tysiaku idzie się zmieścić?

Opublikowano

Co sie tak wziello na hample S4 B7,a nie np B6 albo B5,dobra B5 wiem przegrzewaja sie szybko :rolleyes:

Opublikowano

a ja dzisiaj objechałem b8 2.0 tdi :sesese:

:polew:

Opublikowano

Co sie tak wziello na hample S4 B7,a nie np B6 albo B5,dobra B5 wiem przegrzewaja sie szybko :rolleyes:

nie wiem, takie dorwałem.

Zresztą b7 jest najnowsze czyli teoretycznie powinno miec najlepsze hamulce.

Trzecia sprawa to że mam a4 b7 to jak robie hample to wypadaloby zrobić z s4 b7 a nie b6.

Koszty.

Zaciski 700zł.

Tarcze i klocki Ate 1050zł.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:06_________________________________________________chciałem hamulce z porsche ale przeraziły mnie ceny tarcz i klockow

Opublikowano

Co sie tak wziello na hample S4 B7,a nie np B6 albo B5,dobra B5 wiem przegrzewaja sie szybko :rolleyes:

nie wiem, takie dorwałem.

Zresztą b7 jest najnowsze czyli teoretycznie powinno miec najlepsze hamulce.

Trzecia sprawa to że mam a4 b7 to jak robie hample to wypadaloby zrobić z s4 b7 a nie b6.

Koszty.

Zaciski 700zł.

Tarcze i klocki Ate 1050zł.[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2009, 21:06_________________________________________________chciałem hamulce z porsche ale przeraziły mnie ceny tarcz i klockow

No to upgrade zrobiles dobry :good: No porsche to niestety inne koszty :kwasny:
Opublikowano

no właśnie chodzi o to że tutaj ceny tarcz i klocków są jeszcze w miare przystępne

Opublikowano
  • Autor

bry wieczór , dzieje sie coś tutaj ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.