Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowie , mam prośbę - czy może mi sprawdzić któryś z klubowiczów w dziale elektrycznym w książce serwisowej w schemacie bezpieczników do B5 który bezpiecznik jest do świateł pozycyjnych(postojowych) z lewej strony (od strony kierowcy) ponieważ ja nie mam do tego uprawnień a przepatrzyłem dział elektryczny i schemat jest tylko dla klubowiczów, czekam cierpliwie na info, pozdrawiam :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witam panowie , mam prośbę - czy może mi sprawdzić któryś z klubowiczów w dziale elektrycznym w książce serwisowej w schemacie bezpieczników do B5 który bezpiecznik jest do świateł pozycyjnych(postojowych) z lewej strony (od strony kierowcy) ponieważ ja nie mam do tego uprawnień a przepatrzyłem dział elektryczny i schemat jest tylko dla klubowiczów, czekam cierpliwie na info, pozdrawiam :)

http://www.a4-klub.pl/smf/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html;msg91832#msg91832

nr 23 5A

Opublikowano

jaka nowa furmanka? Ta co mi ostatnio mówiłeś?

:naughty:

pewnie niebieska Astra II z białym pasem po długości :decayed:

Opublikowano

Juz maja srebrne :naughty:

Opublikowano

prawie trafiłeś Trzeniek chodziło mi o poloneza w nowej budzie :decayed:

Opublikowano

dzień dobry ,co tu słychać ciekawego? :gwizdanie:

Ty bys moze wybral sie na spota pokazal nowa furmanke a nie czail po katach

nie ma nowej furmanki poszła do żyda a na spota sie wybieram i zawsze coś w niedziele wypada..... takie czasy

To tak jak ja, w sobote jestem pewny ze pojade a w niedziele sie wszystko zmienia i tak caly czas.... :wallbash:

Opublikowano

dobra, miło było was znowu....... przeczytać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dobra, miło było was znowu....... przeczytać :wink4:

wzajemnie :decayed:

Opublikowano
:hi:[br]Dopisany: 19 Październik 2009, 20:32_________________________________________________jarko już nie przyjezdzasz w pon do Krzeszowic? ani dziś ani tydzień temu Cie nie widziałem :gwizdanie:
Opublikowano

Jarko mowil ze z Kapeluszami sie nie zadaje :)

Opublikowano

Jarko mowil ze z Kapeluszami sie nie zadaje :)

teraz tylko czapki z daszkiem na topie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jarko mowil ze z Kapeluszami sie nie zadaje :)

teraz tylko czapki z daszkiem na topie :decayed:

i słyszałem ze lampasy na bluzach :kox:

Opublikowano

Jarko mowil ze z Kapeluszami sie nie zadaje :)

teraz tylko czapki z daszkiem na topie :decayed:

i słyszałem ze lampasy na bluzach :kox:

no to juz mamy nowy model bluz klubowych na 2010

Opublikowano

no to juz mamy nowy model bluz klubowych na 2010

czapek tez :decayed:

Opublikowano

Bedzie nowa kolekcja :polew:

Opublikowano

Syn rozwiązuję krzyżówkę I przy jednym z hasel prosi ojca o pomoc:

- Tato, szpara u kobiety na "P"?

- Poziomo czy pionowo?

- Poziomo...

- To będzie "pysk".

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Alfonsy takimy jezdza w Niemcowni :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.