Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a mowielm nie graj w pilke z Trzenkiem :tongue4: lepiej na quadzie pojezdzic, tam odrazu kregoslup leci jak cos :decayed:

a tak powaznie to lipa na maxa z tymi wszystkimi kontuzjami

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

wujek startuje :)

byłem i nie widziałem

Widziałeś napewno :naughty:

Opublikowano

a mowielm nie graj w pilke z Trzenkiem :tongue4: lepiej na quadzie pojezdzic, tam odrazu kregoslup leci jak cos :decayed:

a tak powaznie to lipa na maxa z tymi wszystkimi kontuzjami

no lipa lipa, ale przynajmniej wpadniecie w tygodniu na buzza :evil:
Opublikowano

a mowielm nie graj w pilke z Trzenkiem :tongue4: lepiej na quadzie pojezdzic, tam odrazu kregoslup leci jak cos :decayed:

a tak powaznie to lipa na maxa z tymi wszystkimi kontuzjami

nosz kur*wa mać , pomylił mi się z przeciwnikiem, mogło się zdarzyć? mogło :decayed:

a tak na poważnie to przykre Grześ że przez kilka miesięcy nie zagramy razem :embarrassed:

3maj się

Opublikowano

no lipa lipa, ale przynajmniej wpadniecie w tygodniu na buzza :evil:

mozna, mozna :)

Opublikowano

jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

wujek startuje :)

byłem i nie widziałem

Widziałeś napewno :naughty:

czym jechał[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 15:33_________________________________________________

a mowielm nie graj w pilke z Trzenkiem :tongue4: lepiej na quadzie pojezdzic, tam odrazu kregoslup leci jak cos :decayed:

a tak powaznie to lipa na maxa z tymi wszystkimi kontuzjami

no lipa lipa, ale przynajmniej wpadniecie w tygodniu na buzza :evil:

hym kolegi to już
Opublikowano

jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

wujek startuje :)

byłem i nie widziałem

Widziałeś napewno :naughty:

czym jechał

C klasą :)

Opublikowano

:hi:

Pablo - jesteście jutro tam gdzie zawsze :decayed:

Opublikowano
:hi: hihie zima może juz nadejść :naughty: dziś wymieniłem koła, olej, filtry, jestem gotowy :naughty:
Opublikowano

jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

wujek startuje :)

byłem i nie widziałem

Widziałeś napewno :naughty:

czym jechał

C klasą :)

081e10815df3525dm.jpg

wujek autograf poproszę z dedykacją

Opublikowano
:naughty: :naughty:
Opublikowano

:naughty: :naughty:

co się cieszysz
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pablo - jesteście jutro tam gdzie zawsze :decayed:

a co znowu chcesz przyjechac ? :naughty:

Opublikowano

Wąski wrzuc jakies fotki niech mnie troche posciska :tongue4:

wogole to czesc ludziska, pogoda taka ze nic tylko wziac pistolet i sie powiesic :gwizdanie:

zmobilizujta sie ludzie na jutro zeby sie cos wiecej osob pokazalo :)

Opublikowano

:naughty: :naughty:

co się cieszysz

a nie moge? :)

Opublikowano

:naughty: :naughty:

co się cieszysz

a nie moge? :)

kozak :cool1:
Opublikowano

:hi:

Jak już pisał Piotr ogr nie pohula w najbliższym czasie :angry:

Pęknięta kostka, rozerwana torebka stawowa, 3 tygodnie gipsu, garść tabletek 3 razy dziennie + j**ane zastrzyki w brzuch przez 20 dni :disgust: :disgust: :disgust:

no to ładnie sie załatwiłes

a to mnie wysyłałeś na urlop :decayed:

Opublikowano

kurka akurat z robotą to lipa, muszę kule załatwić i jakoś dojść szybko do siebie bo dramat jakiś dosłownie :disgust: :disgust:

Opublikowano

kurka akurat z robotą to lipa, muszę kule załatwić i jakoś dojść szybko do siebie bo dramat jakiś dosłownie :disgust: :disgust:

jak coś TAXI dzwoń
Opublikowano

:hi:

Ogruś przykra sprawa, współczuję :wallbash: przynajmniej teraz dużo będziesz pił i więcej grał na PS3 :)

Pablo - jesteście jutro tam gdzie zawsze :decayed:

miron78 teraz mi week wypadł pracujący także zapraszam do MM2 na Solvayu :decayed:

Będę na spocie w następny week :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.