Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale to dopiero popołudniu :> :> :>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

Siema

Nie opłaca się na katowice. Leć na radom kielce zawsze tędy jeżdze rekord płońsk-kraków 3h35min :)

no wlasnie tak sie zastanawiam...

wyjezdzac z okolic KR bede kolo poludnia w niedziele, ruch powinien byc maly, do tego trzeba zaplacic na A4 za przejazd + katowicka jest chyba 60km dalej.

niby do radomia jest 1 pas i pewnie bedzie troche wyprzedzania.

btw, dobry rekord :wink4:

Opublikowano

kupcie sobie BMW... filtr oleju 775zl, tulejka uszczelniajaca 50zl, narazie zaplacilem 825 pln jeszcze tylko 9 litrow oleju po 100 za litr i jak talala mam spokoj :decayed:

ja pyerdole 1700 za wymiane oleju w skrzyni :kox:

:) na pocieszenie-zaplacilem 1200zł za olej (wyglada na to że w audi litr jest droższy), filtr chyba 350zł + uszczelka nie pamietam.

Chyba też czas na zmiany, ale ja raczej pozostane wierny marce..na razie ;)

Nie wiem gdzie wy przeglądy robicie ja za filtr zapłciłem około 60zł a za olej za 9 litrów 340zł

Chodziło oczywiście o olej do skrzyni. Poza aso niestety nie do kupienia.

Opublikowano

Siema

Nie opłaca się na katowice. Leć na radom kielce zawsze tędy jeżdze rekord płońsk-kraków 3h35min :)

no wlasnie tak sie zastanawiam...

wyjezdzac z okolic KR bede kolo poludnia w niedziele, ruch powinien byc maly, do tego trzeba zaplacic na A4 za przejazd + katowicka jest chyba 60km dalej.

niby do radomia jest 1 pas i pewnie bedzie troche wyprzedzania.

btw, dobry rekord :wink4:

Spokojnie jedz a i tak traktorkiem to nie poszalejesz :naughty: [br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 09:13_________________________________________________http://moto.pl/MotoPL/1,88389,7223166,M3_w_wersji__Hardcore_.html

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Flayer o tej godzinie spokojnie przejedziesz, szkoda że nie wpadnisz na krakowskiego spota :wink4:

Opublikowano

Zebyscie mieli spota w sobote to bym wpadl obowiazkowo :)

Opublikowano

Zebyscie mieli spota w sobote to bym wpadl obowiazkowo :)

to się zrobi :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Zebyscie mieli spota w sobote to bym wpadl obowiazkowo :)

to się zrobi :naughty:

Ja jestem za, zreszta zdzwonimy sie :)

Ktos jeszcze chetny? :tongue4:

Opublikowano
:hi: ale mgła :blink:
Opublikowano

:hi: ale mgła :blink:

gdzie :polew:
Opublikowano

w mieście :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema

Nie opłaca się na katowice. Leć na radom kielce zawsze tędy jeżdze rekord płońsk-kraków 3h35min :)

no wlasnie tak sie zastanawiam...

wyjezdzac z okolic KR bede kolo poludnia w niedziele, ruch powinien byc maly, do tego trzeba zaplacic na A4 za przejazd + katowicka jest chyba 60km dalej.

niby do radomia jest 1 pas i pewnie bedzie troche wyprzedzania.

btw, dobry rekord :wink4:

mam lepszy, co prawda jechałem o 3 nocy (wyjazd z KRK) ale na lotnisku byłem w 3 h 12 minut :evil:

:hi: Wszystkich[br]Dopisany: 06 Listopad 2009, 11:30_________________________________________________

:hi: ale mgła :blink:

trzeba wstawać o 11.00 wtedy mgły już ni ma :decayed: :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Siemka,

Flyer , a o której bedziesz w Kraku ? :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Pamiętacie ze dwa tygodnie temu z os.Piastów czarna A4 zwinęli. Sąsiadowi chciali dziś w nocy we mgle passata z 2003 tdi zwinąć, ma wyłamaną stacyjke. Dwa auta dalej stała moja niunia. Też blisko Piastów. "Co się dzieje Wąski"

Opublikowano

:hi:

Pamiętacie ze dwa tygodnie temu z os.Piastów czarna A4 zwinęli. Sąsiadowi chciali dziś w nocy we mgle passata z 2003 tdi zwinąć, ma wyłamaną stacyjke. Dwa auta dalej stała moja niunia. Też blisko Piastów. "Co się dzieje Wąski"

nic się nie dzieje, dzień jak codzień, niestety....
Opublikowano
  • Autor

:hi:

Pamiętacie ze dwa tygodnie temu z os.Piastów czarna A4 zwinęli. Sąsiadowi chciali dziś w nocy we mgle passata z 2003 tdi zwinąć, ma wyłamaną stacyjke. Dwa auta dalej stała moja niunia. Też blisko Piastów. "Co się dzieje Wąski"

hmmm a na Okulickiego odpukac cisza i spokój :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.