Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekam na Bukowine to pośmigamy :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no narty to dobry pomysł :evil:

w Twoim przypadku to najbardziej... :wink4:

but narciarski prawie jak gips :naughty: :naughty: :naughty:

twardym trzeba być :wink4:

a tak poważnie to myślę że do lutego będzie już ok :decayed: ale dzięki za troskę / pamięć :evil:

Opublikowano

kurde cały tydzień nie mam czasu wpaść do Ciebie :disgust:

jutro po 14.00 może być ??

czekam [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 21:49_________________________________________________

no narty to dobry pomysł :evil:

w Twoim przypadku to najbardziej... :wink4:

but narciarski prawie jak gips :naughty: :naughty: :naughty:

twardym trzeba być :wink4:

a tak poważnie to myślę że do lutego będzie już ok :decayed: ale dzięki za troskę / pamięć :evil:

luty?[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 21:50_________________________________________________

czekam na Bukowine to pośmigamy :kox:

ja się już nie umawiam :embarrassed:
Opublikowano

kurde cały tydzień nie mam czasu wpaść do Ciebie :disgust:

jutro po 14.00 może być ??

czekam [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 21:49_________________________________________________
ok będę :wink4:
Opublikowano
:buziak:
Opublikowano

:buziak:

:polew: :polew:
Opublikowano

:buziak:

:polew: :polew:

co Ci :kwasny:
Opublikowano

nie martw się Grześ, trzeba będzie to sama ci ten gips ściągne :evil:

Opublikowano

luty?

w grudniu jeszcze nie będzie gdzie to raz, dwa w alpach w grudniu jest niefajnie :evil:

w styczniu planuję ponurkować na safari - zrehabilituje nogę w wodzie, lekarz zalecił :polew: :polew:

więc na nartki w lutym :cool1:

Opublikowano

:buziak:

:shocked:

:ban:

:decayed:

Opublikowano

nie martw się Grześ, trzeba będzie to sama ci ten gips ściągne :evil:

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________

:buziak:

:shocked:

:ban:

:decayed:

zazdrosny :gwizdanie:
Opublikowano

nie martw się Grześ, trzeba będzie to sama ci ten gips ściągne :evil:

nie dasz rady :naughty:
Opublikowano

luty?

w grudniu jeszcze nie będzie gdzie to raz, dwa w alpach w grudniu jest niefajnie :evil:

w styczniu planuję ponurkować na safari - zrehabilituje nogę w wodzie, lekarz zalecił :polew: :polew:

więc na nartki w lutym :cool1:

:good: kto bogatemu zabroni [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 21:58_________________________________________________Gdzie Irko ?
Opublikowano

:buziak:

dla kogo Robert te całuski???? :gwizdanie:
Opublikowano

:buziak:

dla kogo Robert te całuski???? :gwizdanie:

Ciebie :buziak:
Opublikowano

Irko na safari :wink4: gdzieś w okolicach złotego trójkąta :cool1:

Opublikowano

Irko na safari :wink4: gdzieś w okolicach złotego trójkąta :cool1:

:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

nie martw się Grześ, trzeba będzie to sama ci ten gips ściągne :evil:

nie dasz rady :naughty:

nie znasz możliwości zdesperowanej kobiety!!!! :polew:
Opublikowano

:buziak:

dla kogo Robert te całuski???? :gwizdanie:

dla kepasy :naughty:

Opublikowano

:buziak:

dla kogo Robert te całuski???? :gwizdanie:

Ciebie :buziak:

super! ale do całusów poproszę jeszcze kawe w zestawie :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.