Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wyglada nieźle :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko ze ten to mi pewnie nie pójdzie ściągne i zobacze czy zamula

Opublikowano

:hi:

No to będzie trzeba pożyczyć Wolfa z roboty :kox:

A co do Bonarki, to wcale szału nie robi, bez mapki tam się nie poruszajcie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 03:14_________________________________________________Gasimy :hi:

Opublikowano

:hi:

No to będzie trzeba pożyczyć Wolfa z roboty :kox:

A co do Bonarki, to wcale szału nie robi, bez mapki tam się nie poruszajcie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 03:14_________________________________________________Gasimy :hi:

Tys chory podobno byl?!

a teraz po BONARKACH latach

Opublikowano

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

chłopie ja żartowałam!!! relax!!! :disgust:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________a po za ty to dzień dobry :>

spadam do pracy :(

Opublikowano

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

chłopie ja żartowałam!!! relax!!! :disgust:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________a po za ty to dzień dobry :>

spadam do pracy :(

Boseronek jest chyba przemęczony... :)

A tak w ogóle to :bry:

Opublikowano

:hi: dzięki za spota :wink4: krótko ale byłem :wink4:

Ozi aj Ci jeszcze pokażę :naughty: dzięki za motywację [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 09:08_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/tak-wyglada-bmw-serii-5,1394771

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry :hi:

Pablo to taki galerianek :naughty:

Opublikowano

Bry :hi:

Pablo to taki galerianek :naughty:

Kup mi nowe białe NIKE to zrobie Ci loda...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi: all
Opublikowano

Bry :hi:

Pablo to taki galerianek :naughty:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

ps. Siemian to kiedy bedziesz u mnie :mysli:

Opublikowano

no mam nadzieje że w tym tygodniu się wyrobie :gwizdanie:

pewnie jakoś pod koniec

Opublikowano

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

chłopie ja żartowałam!!! relax!!! :disgust:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________

dziewczyno jeżeli potrzebujesz sie dowartościowac tym ze oznajmisz na forum kto do Ciebie dzwoni to ok :disgust: tylko o to mi chodziło [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:29_________________________________________________a tak wogóle to :hi:

Opublikowano

Tytus :notworthy:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:06_________________________________________________

złota77 oglądanie sie za innymi a dzwonienie to chyba różnica :gwizdanie:

dodajmy ze dzwoniłem raz

chłopie ja żartowałam!!! relax!!! :disgust:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________

dziewczyno jeżeli potrzebujesz sie dowartościowac tym ze oznajmisz na forum kto do Ciebie dzwoni to ok :disgust: tylko o to mi chodziło [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:29_________________________________________________a tak wogóle to :hi:

:polew:
Opublikowano

:hi:

:hi:

No to będzie trzeba pożyczyć Wolfa z roboty :kox:

A co do Bonarki, to wcale szału nie robi, bez mapki tam się nie poruszajcie :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 03:14_________________________________________________Gasimy :hi:

Tys chory podobno byl?!

a teraz po BONARKACH latach

BYŁEM chory 2 tygodnie i już tego wystarczy :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 14:09_________________________________________________

Bry :hi:

Pablo to taki galerianek :naughty:

Kup mi nowe białe NIKE to zrobie Ci loda...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kto to ku***a napisał za mnie :!: :!: :!: :!:

Panowie bez takich żartów.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.